Mulčeri (tarupi) za voćarstvo i vinogradarstvo

Mozda moze u nekoj maloj travici da radi sa 190 cm ,granje je lakse raditi od guste trave
Imam ja i kalderoni 210 cm tu tek 539 nema sta da trazi ,zato sam i uzeo ovaj od 175 cm

Послато са SM-A325F помоћу Тапатока
Ja travu svakako ne planiram,samo granje od rezidbe,imam vec kosacicu za travu.
 
Pozdrav ,kolege..nadam se da sam na dobroj temi...Molim vas za preporuku malcera za kultivator,Labin progres...9,5 konja..ili majstora koji bi to kvalitetno uradio...svako dobro...
 
Jel uzimao ko tarupe - malcere iz Raske - Pazara, i kako ste zadovoljni. Frezu imam njihovu i ka sam zadovoljan a tarup nemam niti ima bilo ko ovde. Na youtubeu nema puno snimaka ni iskustava sa njima. Uzeo bih 175cm za 50ks

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Imam ja 165cm, nije los.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Je li crveni ili narandzasti, vidim imaju te dve verzije ne znam ima li neke razlike. Imaju li oba valjak iza i imaju li po 3 kaisa?

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Moj je crveni, koliko sam primetio isto je to sve...
Da, 3 kajisa ima.
Imaju svi valjak iza.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I jel ima grejanja kaiseva ili proklizavanja. Trenutno takav moze od 165 sa hidraulicnim pomeranjem da se uzme za 1200e.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja sam platio 1250 na kucnu adresu, ima mnogo tih trgovaca i preprodavaca pa treba videti gde je najpovoljnije.
Greju se remenice, to sam primetio ali razlog nisam pronasao.
Mislim da ne postoji sansa da proklizavaju kad su dobro napeti.

Moze Milane, to je tarup "cekicar", ima cekice na osovini.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Može verovatno samo je problem što je iza traktora ne možeš gaziti preko trnja uvek.
Tebi bi za te stvari bio bolji sa rukom.Mora malo da se greje samo treba paziti da je našpanovano kako treba.Meni su se malo olabavili i dospela neka grančica kroz otvor zakačila remenje i napravila karambol.
 
Mislio sam da se samo pomeri maksimalno u stranu i onda samo desnom stranom pored traktora da skida to.. Onaj sa rukom bi bio idealan, sa njim bi mogao i puteve do njiva da sredjujem ali to je malo skuplja igracka :D
 
Imam narandzasti sa bocnim pomakom.. Nista posebno,menjao vec kaiseve,curi malo ulje al ide nekako. Tanko u odnosu na ino,seppi al obzirom na cenu i nisam ocekivao previse.
 
Svakako nije za ocekivati da rade kao poznate marke. Meni bi trebao za sebe iskljucivo, da odrzavam neke puteve, neke zarasle parcele da sameljem, ne bih ga bas forsirao u granje debljine 5+ cm. Racunam da trnje i tako to sitnije rastinje moze da samelje.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh