MTZ Belarus

ja pitao kod enderica,original skoro 70 000 din,moju sam remontovao,izaslo 15 000 sa diznama
 
Ta za 160E sigurno nije nova.A i kod enderica pitanje dal je nova,ili je samo prepakovana,sredjena pa prodaje kao novu.Jer endericov cale radi mtz pumpe,ima radionicu u petrovaradinu,nosio sam kod njega vec i nisam nikako zadovoljan,a ni sa delovima koje prodaje.davno sam zavrsio sa takvima kao enderic,misa i jos par njih.kod takvih sam se opeko i to dosta puta.samo Macar i Agropanonka!
 
Jel remontovao neko skoro bos pumpu za 820 koja je cena ili jos bolje koja je cena nove?
Ja sam remontovao_Od 4 elementa 3 propala skroz.Zamenjeni lezajevi dihtunzi,semerinzi i sta vec ide 190e sa garancijom.Radjeno kod Krivokuce u Novom sadu po preporuci Agropanonke(jer i oni nose tamo i jos na jedno mesto zaboravio sam koje).Takodje i dizne uradjene u mojoj radinosti.Samo da i ovo spomenem kad sam ga uzeo trosio je u proseku 28l po H oranja,sada ne prelazi 23.Setvospremac 2.90 dva puta hektar 5=6l.
 
Rusa sam kupio polovnog i odmah ga je uzeo moj majstor da "pretrese". U sklopu tog pretresa nosio je pumpu u NS negde na Detelinari, ja nisam išao sa njim pa ne znam tačno šta je sve rađeno. Uglavnom, u spisku poslova šta je u pretresu urađeno je stojalo da je boš pumpa 21000.

Zadovoljan sam kako traktor radi, ima i snagu a i ne troši puno (u oranju jesenas sa trobrazdnim 757 sa pretplužnjacima je trošio oko 10l po jutru što je za mene bilo veliko iznenađenje s' obzirom na priče o potrošnji kod rusa a i da nisam imao pre toga iskustva sa rusima). A kako se pre tog remonta pumpe ponašao ne mogu reći jer ne znam.
 
Jos creva i da se nasteluje trap.
00c0ad7347c98606ae731fbfbeb77cc9.jpg
c352d9441a10b94179d782664f5169f5.jpg
0fc63fb7d486fba890b65cb1ec8caede.jpg
9539896f78656dd7f7bf15e41b05d78d.jpg
 
Uzeo sam traktor mtz 52 koji na motoru ima plocicu sa nazivom D60 1800 obrtaja i 70 sae, kakav je to motor i da li je on uopste fabricki ugradjivan u te traktore?
 
Lepo,u transportu,po asfaltu,ali se vidi da je bila napuknuta.Strća pa nije bila velika brzina i niko nije naišao.Desilo se ispred samog vatrogasnog doma.Pretili su nam da moramo sanirati štetu (prosulo se 30l ulja).Umesto da policija pritekne u pomoć oni prete.Sreća pa ima dobrih ljudi.Sa obližnje drvare su viljuškarom odneli traktor na popravku.
 
Nazad
Vrh