MTZ Belarus

Nema,pre su imali,sada vise ne.video sam pre neki dan novi 1025,a klip kao nekada na 892...umesto da popravljaju i usavrsavaju,da povecavaju podiznu moc,oni kontra.
Sto da povecavaju podiznu moc,pa nasa zadruga je nosila sve i svasta sa klasicnim 82-ka,dize on veoma dobar teret,sta to vredi kad sve drugo puca pod tim teretom...krivili su poluge,lomili poluosovine....Nije on za nista vise od 1500-1700kg na polugama,to je max.
Ja sam nosio ketrec malo vise od pola natovaren ciglama,tj natovarili smo mi puno vise,dzaba,ja kako hocu da dignem ketrec traktoru prednji kraj gore...i da sam to nekako uspeo dici sa nekim dodatnim prednjim tegovima,ne bih stigao ni na pola puta gde sam hteo,puklo bi nesto 100%.
 
@danger

druze od cega si ventilator stavio na belorusa . imamo jedan 892 koji cim je toplije napolju pregreva se u tanjiranju. ako imas br tel. ili gde si ti kupio ? trazili smo propeler sa vise elisa al samo od 6 se imaju kupiti.. Poslao sam ti privatnu poruku ali ti ne moze stici jer ti je inbox pun. Pusti mi poruku ako nije problem

propeler je jednostavnoja varijanta i znacilo bi mu dosta
ja sam razmisljao od napred staviti ventilator od kola i na termo prekidac vezati da pali ventilator na 80 stepeni tako da bi 2 radila , ali mislim da nema potrebe komplikovati samo propeler sa vise krakova treba
 
Stigla prinova u komsiluku! Prvi utisci su vise nego zadovoljavajuci!

29594ht.jpg


wqprvo.jpg



piši o njemu sve što znaš, možda sam lud, al taj rus mi se strašno sviđa......kod nas dođe 21200€, kada sam zadnji puta gledao, a prošle godine na sajmu u NS mislim da je bio 18000€.......samo da su zadnje gume barem 28", al OK je i ovako......zanima me kako će se pokazati, i za čega će ga vlasnik koristiti?????
 
Kolege da li je neko skoro kupovao glavu motora od Rusa, Ukrajinaca sa Najlon pijace? Konkretno me interesuje za 52-ku superaša. Kakvog su kvaliteta? Bilo kakav savet ili iskustvo će dobro doći...
 
Ja sam pitao majstora da stavimo od 82-ke ako može a on kaže ne. Verovatno ima nekih prepravki koje mu se ne rade ili možda uopšte ne može.
 
Nazad
Vrh