MTZ Belarus

Tako sam i mislio al aj da pitam...A recite mi ispod filtera u kucisti hidraulike jel ide neka opruga? izvadio sam filter da ga zamenim al nisam pustio ulje, ako je opruga ispod verovatno se pomerila pa cu morati da ispustim ulje da bi namontirao.
 
wp20150203005.jpg
 
Ali je ucinkovitije (za velike terete nazad)nego jedan red samo,zbog isturenosti...identicno sam izvario na 82-jci.
 
Traktoru od 50000 evra stavili tegove obicne kao sto idu na 820, malo mi ne ide, ipak je to i veci i skuplji traktor, mogli su i to da odrade drugacije, bar po meni, svako gleda drugacije.
 
Pa uglavnom ide tako da sta ne valja modifikuj ,ispravi ili nesto uradi da ne bude da ne valja jer uvek moze bolje a bogami i kvalitetnije npr kod manjih modela da su resili razvodnik hiraulike jer 40 god ista boljka masni pa to ti je
 
Covece sve prave na istu foru samo vece ili duze... Taj filter je isti i na Vladimirca samo je kraci.. Ovo je na 1221 ili na 82????
 
Auuuu,kad si ti to zadnji put oprao,izgleda nikad,bas su se zaprljali,to moras redovno prati jer ako prodje taj spen onda ode u elektroventile za ukljucenje prednje vuce i blokade i onda zeza i njih glavi......
 
Ovo kod dragana je sunce.. KAd sam ja prvi put skinuo na Vladimirca posle 30god da ste videli... ::sramota::
 
Ljudi, da li znate gde moze da se nadje polovan komplet reduktor puzajucih brzina?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Pitanje za iskusne poznavaoce MTZ traktora??? :osmeh:

Na belarusu 920 imam zadnje gume 16.9 R38 da li na njih sa adapterima mogu upariti gume i felne od 1221 18.4 R38....?

Svuda su mi rekli da gume 16.9 R38 i gume 18.4 R38 isu na iste felne..

Ovo pitam jer, gde god sam pitao za adaptere, kazu da su za 1221 drugaciji adapteri....?
 
Pitanje za iskusne poznavaoce MTZ traktora??? :osmeh:

Na belarusu 920 imam zadnje gume 16.9 R38 da li na njih sa adapterima mogu upariti gume i felne od 1221 18.4 R38....?

Svuda su mi rekli da gume 16.9 R38 i gume 18.4 R38 isu na iste felne..

Ovo pitam jer, gde god sam pitao za adaptere, kazu da su za 1221 drugaciji adapteri....?
Mesas babe i zabe Sale...drugacija felna,sira,kao i guma, visina gume-18.4 je verujem vislja za oko 10-15 cm od 16.9.verujem da je samo raspored rupa na felni isti.
 
Nazad
Vrh