MTZ Belarus

Znaci ovo kod komsije nije frankestajn.Motor je sa 4 grejaca,radi kao slogiran,toliko prekida u radu i dimi da je to strasno.Pumpu je radio 2 puta i nista,uradio je skoro i generalnu ali i dalje isto.
 
Evo ti jedna slika pokojnog 552......sa motorom D242
6sun1e.jpg
 
Tako vec moze,znam da je bio bas utegnut i da ono nije bilo "za prodaju",a sa druge strane mladost ludost mozda su te lake zene i lude zurke navele na tako nesto. :osmeh:
 
Mirko i da je taj Rus savrsen ti bi mu naso manu jer nije IMT.:osmeh:
O ukusima se ne raspravlja:osmeh:
Ovaj rus kod komsija nije savrsen,blaze receno teski oblik groblja.Tesko pali,pusi i trosi kao lokomotiva,vuce kao mrtav konj sa crklom turbinom,nesto se sav ljulja kad ide,kao da je nesto krivo u tockovima,gume napred jede kao gladna godina, a o prevrtanju da ne pricam.Samo ga malo natera na stranu prevrne ga.I nesto se stalno kvari,te menjac,motor,volan,neke cevi,creva....stalno neke popravke.Los primerak.
 
O ukusima se ne raspravlja:osmeh:
Ovaj rus kod komsija nije savrsen,blaze receno teski oblik groblja.Tesko pali,pusi i trosi kao lokomotiva,vuce kao mrtav konj sa crklom turbinom,nesto se sav ljulja kad ide,kao da je nesto krivo u tockovima,gume napred jede kao gladna godina, a o prevrtanju da ne pricam.Samo ga malo natera na stranu prevrne ga.I nesto se stalno kvari,te menjac,motor,volan,neke cevi,creva....stalno neke popravke.Los primerak.
mirko brisi poruke
 


Bljak neki belarus vuče malu prikolicu u kojoj jedva stane 220 meteri žito. I to u jednom smjeru nekih dobri 35 km i preko par nadvožnjaka se penjao i spuštao. :svinja:
 
Malo OFF.

Mali NH + 21-22 t bruto tereta.

zit7bq.jpg


Isti mališa u žetvi žita.

2v1vjh5.jpg


Zrak spojen, sve ispravno i teraj.

Ovo je bilo jedne jeseni, al samo po ravnom.

Crveni "dostavljač".

ka1gl4.jpg



A di se sve rujkan (892) penjo i spušto sa fajn teretima da ne pričam (nemam slika).

Treba bit oprezan i budan jer vrag ne spava.
 
Kod nas uselu covek kupio novog rusa i sija mu lampica na instrument tabli skroz donja leva u pitanju je belarus 1025 ravan most, mislim da se radi o satu za vazduh pa me zanima da li ta lampica treba da sija ili nesto nije u redu ?
 
Nazad
Vrh