MTZ Belarus

Drugari, da li ste videli da Agropanonka daje Belarus82.1 na kredit bez ziranata i kamate...?? DA li znate znate nesto u vezi toga?? Neka bliza informacija, tipa da nije prevara i tome slicno?
 
Tomo VS Ima na sajtu agropanonke, a mene najvise zanima je to neka prevara, ili je ok ponuda, posto ste gore vi blize znate bolje od mene, kakvi su ljudi, jel neko uopste uzimao traktore kod njih, kakav je servis itd... Atila@ da li daju i plug uz njega?? Sta ti jos rekli?? Sto sam gledao na sajtu rata je oko 3200 evra, da je bar 1000 evra manje mogao bih ovako jos se premisljam.... Najvise me koci sto je cena nasih proizvoda preniska.... bojim se uci u to, jos ako su neozbiljni sto se tice garancije i svega ostalog mogu da nadrljam...Zato pitam da li neko od vas zna kakva je to firma???

- - - - - - - - - -

Tomo ukucaj: Akcija agropanonka i izacice njihova ponuda akcija traje do 21 avgusta :)
 
104882139256735474593509.jpg
 
Kolega Jugi ja sa njima stalno nešto koperišem i za mene je firma ok i ti ljudi su pristupačni i uvjek su mi rado i pokazali i savjetovali me.plug može da ide uz njega uz nekih simbolični 2500 eura za 3 glave
 
Ovo nije lose sto jos daju i 6 meseci grejs period,a sto se firme tice nisam jos nikoga cuo da se zale na njih!
 
Ako ova ponuda nije povoljna ja ne znam sta je imam kredit dinarski sa 5%kamate pa sam srecan ko malo dete a ovo je vise nego odlicno.

- - - - - - - - - -

Ako ova ponuda nije povoljna ja ne znam sta je imam kredit dinarski sa 5%kamate pa sam srecan ko malo dete a ovo je vise nego odlicno.
 
Dodatni trosak je obrada kredita 1,5% a obezbedjenje kredita 20% ucesca + masina ili masina + neka jos masina ili hipoteka zemlja, kuca itd konkretno kazem za ProCredit jer sam njih pitao jer najvise saradjuju sa Agropanonkom.
Kod nas se postavlja pitanje samo da li uzeti polovan ili nov za 30ha vec imamo imt560 i zetor7211? Sta mislite o ovome
http://www.polovniautomobili.com/oglas5125398/belarus_820/ kada sam se vec ukljucio u pricu? Mislim da je farban i sredjivan jako mi se sija :)
 
Ma farban 100% i nema sanse da ima samo 600 sati , zadnje gume mu ko da ima 3000 sati ovaj je sedjen za prodaju a sta je unutra:sta:Jel si ga zvao koja je cena???
 
Nisam jer se otac necka, oce nece, oce nov nece nov, ja samo pratim oglase sta se vrti, sta izlazi novo i koje su cene.
 
Ja sam danas dobio letak od Agropanonke. 82.1 20.000e cena. Ucesce 4000e i 8 sestomesecnih rata od 2000e, na sve to kamata oko 500e jos. Po meni ok ponuda.
 
Pa to si imao i do sada preko pokrajinskog fonda.Nisu izmislili toplu vodu nego samo propaganda radi svoje.
 
Po meni mnogoooo :), Taman bi mi takav odgovarao, da me digne iz pepela, odmah 10-15 hektara da uzmem za sledecu godinu, ali kad bi hteli da rata bude 2000 evra, a 3200 evra je mnogoo, na ovako niske cene voca i ostalih proizvoda cak i kad bi provodio sa 5000 dinara mesecno ne bih mogao da udjem u trku sa tom ratom... Nazalost cekam iducu godinu i nadam se da miseva nece toliko biti a ni kisa.... joooj kad se samo setim, da mi kisa nije ubila grasak odmah bih ga uzeo, ovako corak!!!
 
Nisam nikad gledao to preko pokrajinskog fonda uslove.

@jugi
Za 10-15ha ti ne treba MTZ. Dosta je i 539 ili 558/560
 
Drugari, da li ste videli da Agropanonka daje Belarus82.1 na kredit bez ziranata i kamate...?? DA li znate znate nesto u vezi toga?? Neka bliza informacija, tipa da nije prevara i tome slicno?
Sve zavisi od vase kreditne sposobnosti sve to lepo pise nema kamate,grejs,rate...ali kad vas bankari uhvate u masinu nije dovoljno ovo,mora hipoteka pa mora zirant pa nismo sigurno u vas moze kreda ali malo jaca kamata ...
 
Nazad
Vrh