MTZ Belarus

Пре неки дан сам накуцкао на Руји 1221.3 500 сати.

20140213155204.jpg


У току спремања, нисам мерио потрошњу, али знам само да када сам кренуо од куће, да је сказаљка била тачно на пола резервоара. Када сам завршио ту њиву од 10 хектара у комаду, види се на слици колико је остало.

20140213165032.jpg
 
Evo jedne slike ako moze.?..
270620111079.jpg
Inace,izgleda da sam konacno namestio 82-ku,zahvalio bih se svima koji su se potrudili da pomognu..doduse prvo paljenje 2 stepena ujutro sa hladnom vodom i bez grejaca ide malo teze,ali nema veze,sad ne guta naftu i posle 2 jutra spremiranja izgubio je plavi dim,sad ne dimi u opste..vukao sam 3.7 konskilder u 6. kornjaci,za prvi prohod ja prezadovoljan..hvala jos jednom..
 
У току спремања, нисам мерио потрошњу, али знам само да када сам кренуо од куће, да је сказаљка била тачно на пола резервоара. Када сам завршио ту њиву од 10 хектара у комаду, види се на слици колико је остало.

20140213165032.jpg


Koliko je to od prilike po jutru? Ja sa 820 trosim sa 2,9 spremacom oko 7 do 8 litara po jutru.
 
Danas vratio klip hidraulike nakon sto smo ga prepravili jer su se rupe na viljusci kllipa razglabale. Dobio caure lepo izvareno i sve je sada pasent. Ali kada sam vratio klip na mesto hidraulika poludela. Pumpa kada rucicu sa desne strane podignem u neki polozaj oko broja 3,4 neprekidno podize ruke, i sve to radi dok ja negurnem rucicu skroz do kraja gore.Ruke tada samo mogu da spustim pod prinudom i to drzeci palicu dok ruke nepadnu same na nekih 30cm od zemlje inace neprestano pumpa podize sama ruke. Treba mi pomoc sta da radim?
 
[/QUOTE]Koliko je to od prilike po jutru? Ja sa 820 trosim sa 2,9 spremacom oko 7 do 8 litara po jutru.[/QUOTE]
Da li ti usput negde curi nafta kad toliko trosis??
 
  • Like
Reagovanja: aca
Nisam primetio da negde cutri nafta. :haha: **greška li ga. Jesenas u oranju sa 757.20 orao oko od 38 do 40 dubinu i trosio je do oko 17-18 litara po jutru. U tanjiranju trosi od 6 do 7 litara po jutru. Ali sad u spremanju 7-8 litara. 80 litara10 jutara, ali selio sam se dosta. znaci oko 7 litara je trosio po juturu da je u tabli sve bilo. Koliko tebi trosi?
 
Danas vratio klip hidraulike nakon sto smo ga prepravili jer su se rupe na viljusci kllipa razglabale. Dobio caure lepo izvareno i sve je sada pasent. Ali kada sam vratio klip na mesto hidraulika poludela. Pumpa kada rucicu sa desne strane podignem u neki polozaj oko broja 3,4 neprekidno podize ruke, i sve to radi dok ja negurnem rucicu skroz do kraja gore.Ruke tada samo mogu da spustim pod prinudom i to drzeci palicu dok ruke nepadnu same na nekih 30cm od zemlje inace neprestano pumpa podize sama ruke. Treba mi pomoc sta da radim?
Mozda ima veze sa sipkom pored klipa
 
Auuuuu moj cepa duplo. da li je bolje da ide vecom brzinom a malko da mu bude teze ili da ide brzinom sporije a da mu bude malo lakse?
 
Ogy verovatno ste one šipke za plivajući produžili pa je sad hidraulik oseljiviji.

Spajki baš kako si napisao.
 
Pazi molim te inovacija na MTZ traktorima ! Kada su počeli stavljati rotaciju na nosač retrovizora ?
 
Sve najbolje da sluzi dobro. Koja mu je cena?:ppozdrav:

Znaci brzinom manje i preko 2000 obrtaja.?
Kako se na ovakvom satu gledaju obrtaji motora?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh