MTZ Belarus

ma da mi radi jednu sezonu u sumi meni je dovoljno a kolika je njihova cena 920
 
iksi nije ti mtz za sume,dosta visok traktor i samim tim nestabilan....ako hoces samo za sumu uzim 577 dw sa mokrim kocnicama i teraj..

sta je to toliko visoko kod 82 osim kabine imao sam imt579 i mtz82 stari tip i bolje mi se pokazao mtz82 a sto se tice nestabilnosti 82 moze da se rasiri kolko oces ali ne treba posto je teziste zadnjeg kraja dosta nisko a i rezvari su dosta nisko ako su puni dodatna stabilnost
 
sta je to toliko visoko kod 82 osim kabine imao sam imt579 i mtz82 stari tip i bolje mi se pokazao mtz82 a sto se tice nestabilnosti 82 moze da se rasiri kolko oces ali ne treba posto je teziste zadnjeg kraja dosta nisko a i rezvari su dosta nisko ako su puni dodatna stabilnost

upravu si kinez ja sam vozio rusa sa malom kabinom i sa velikom kabinom dosta su stabilni,treba mu jako puno da se prevrne vukli smo repu u blato misliosam sace dase prevrne ali nije a ja mislim da je rus jaci od 577dw pokazalose u blato i u transportu
 
kinez ne znam,po meni je on ovako dosta uzak a visok,bar ovi po selu sto ih vidjam svaki dan,a u sumi ih niko ne koristi,pretezno 577 stari tip kupuju za to......a ko je radio u sumi sa traktorom na brdu zna kako je...ali pravom brdu..
 
kod mene su planine ne brda i kad lisce pocne da pada tad je da pogines peske a kamoli traktorom stari ja bi pre uzeo novi tip 577dw i jednog starog 577dw
 
meni je to problem sto se pored sumarstva bavim i poljoprivredom ali jedan mtz za poljoprivredu ce se uzeti u 2014god
 
ko ima smelosti da vozi rusa kako treba(mislim ko se ne plasi visine)taj ga nece nikad menjati a ostali koji se uprpe cim se malo navije oni ce za svaki traktor reci da je los inace za blato je 82 bolj od imt 577 sto zbog klirensa sto zbog velikog obima gume i njene sirine.a sto se tice planine imamo i to dobre putevi su obicno ili zuta zemlja ili kamen igrac pa po nekad bude free energy po 20 -30m nizbrdo:osmeh:
 
kinez znaci po tebi samo pravi vozaci voze rusa po sumi,ostali ne znaju pa je zbog toga los...ja sam inace fan belorusa al to sto ti pises nema veze sa vezom..ja sam clanu iksi napisao kakva je situacija kod nas,pogotovo u selima ispod Majevice...i kad smo vec kod toga jednostavnije mi je nekako presaltat imt menjac nego rusov kad zaskripi u sumi...i da budemo jasni nijedan od tih traktora nije za sumu nego za njivu,tako da je stvar izbora koji ce koristit za sumu..
 
02042011074.jpg
moja 82 96 godiste.
 
A kolega djoker,ti nas podsecas da je sezona na pomolu.Veruj mi jedva cekam,postao sam nestrpljiv.Inace ti se ruja dobro drzi.:bravo:
 
Nazad
Vrh