MTZ Belarus

Ma ti si nas idol!nije ti dosta traktor,pa kidas prikolice sada... :haha: otkinuo rudu? :: svaka cast:: koji si ti lik... tebi treba vo i ralo,ne traktor. Svakakvih nas ima-izvinite na off. :sta:



Molio bih članove da ne kopiraju (citiraju) ceo post ako se on nalazi odmah iznad i da se povede malo računa o vredjanju ljudi jer će se postovi brisati a pisac kažnjavati!!! (ps)
 
e ljudi nije mi do svadje sad,ja sam imao rusa sjebo sam ga i prodao ga odnosno zamenio za volvoa.
mogu reci da je razlika kao nebo i zemlja,volvo ima preko 25g i nepoderiv je,za razliku novog rusa nemam reci,nemoze se porediti stari svedski i nov ruski celik.
a sto se tice rude na prikolici otkinuo sam jedan sraf sto drzi rudu pa onda odmah posle toga puko je i drugi jer normalno izvlacio sam je na cimanje,jbg volvo je cudo,tu nepuca ni radilica ni menjac,prava masina
izvinjavam se za off


Molio bih Vas da nastavak pisanja o Volvo traktorima nastavite u odgovarajućoj temi i da malo popravite stil izražavanja jer je dosta je loš.Nemojte uporedjivati traktore jer za to ipak postoje odgovarajuće institucije koje se sa tim bave. (ps)
 
Neki dan sam primetio ulje ispod traktora.(ispod kvacila) MTZ 52.Skinuo poklopac, sve je masno....
Pomislio da je semering na radilici, ali ulje nije iz motora, nije crn.Cini mi se da je iz hidraulike.
Moze hidraulicna pumpa da popusta ulje i to ulje procuri kod lamele,druk lezaja?Hvala na odgovorima.
 
jesam,nepoderiv je,nemoze na meckinoj masini nesto tako brzo da ode kao na rusu,a menjac zna se kad volvo napravi to traje ::namigivanje::
 
drobi je napisao(la):
Neki dan sam primetio ulje ispod traktora.(ispod kvacila) MTZ 52.Skinuo poklopac, sve je masno....
Pomislio da je semering na radilici, ali ulje nije iz motora, nije crn.Cini mi se da je iz hidraulike.
Moze hidraulicna pumpa da popusta ulje i to ulje procuri kod lamele,druk lezaja?Hvala na odgovorima.

meni se esilo da kad je otisla hirdaulicna pumpa da je ulje iz hidraulike gurao u menjac,pa mozda je moguce da moze i u kvacilo. Nek odgovori neko strucniji :ppozdrav:
 
Iz hidraulične pumpe može da curi ulje u menjač ako ne valja semering na pumpi, ali ne može da curi u kvačilo jer nema kuda.
Iz menjača može da curi u kvačilo.
 
Kasapin verovatno nikada nije imao Belarus, ubacio se da bi provocirao ljubitelje ruskih masina i zato drugari ne nasedajte na njegove budalastine.
 
Kasapin je napisao(la):
e ljudi nije mi do svadje sad,ja sam imao rusa sjebo sam ga i prodao ga odnosno zamenio za volvoa.
mogu reci da je razlika kao nebo i zemlja,volvo ima preko 25g i nepoderiv je,za razliku novog rusa nemam reci,nemoze se porediti stari svedski i nov ruski celik.
a sto se tice rude na prikolici otkinuo sam jedan sraf sto drzi rudu pa onda odmah posle toga puko je i drugi jer normalno izvlacio sam je na cimanje,jbg volvo je cudo,tu nepuca ni radilica ni menjac,prava masina
izvinjavam se za off

Nije baš sve tako ti ako poređuješ onaj volvo od 25god nemoj sa novim rusom nego da bude približno isto godište. Uporedi onog tvog volvoa sa isto takvim ali novijem pa da čujemo rezultate.
 
@kasapin
Niko nece osporiti hvalitet VOLVO-a al brate ako si se ponasao kao neandertalac prema MTZ-u nije red da nam spamujes temu , CISTI SE ODAVDE , i nista nije neunistljivo u losim rukama , ti bi i tenk polomio
 
Curi mi ulje na 1025 jel moguce da curi na hidrulicnom klipu? i tamo de je filter od menjaca onaj centrifugalni ali to sam stego nisam prao pa ne znam jel opet curi ali mislim da je tamo ok,ali ovo me nervira... a ima traktor svega 130 radni sati,sve je masno nazad kod poteznice...
kako je moguce doci do njega? skidati tocak i rezervar? ili ima neka sema?
ili mozda da je nesto drugo?
Post je spojen: [time]1300352984[/time]
_________________________________________________
glupo je zvati servis ali drugo nisu zasluzili...pa nek rade i nek provedu dan dok je garancija...
 
I meni tu malo curka ulje,ali sto ti kazes nervira,ruzno bude :udri: Mislim da je na razvodniku,kao i kod mene...
 
Kasapin je napisao(la):
jesam,nepoderiv je,nemoze na meckinoj masini nesto tako brzo da ode kao na rusu,a menjac zna se kad volvo napravi to traje ::namigivanje::
Sto si kupio novog rusa ako sad vozis Volvoa :sta: jos starijeg?Za te pare kako ti spominjes mogao si uloziti u zapadnu masinu 10 godina staru?
 
Covek je mozda mislio da je nov rus kao stara 52 nekad :D kolji koliko oces i ide,ili nije imao kes,a ako jeste onda stvarno ne znam ali to je vec njegova stvar :))
 
da da,ja sam imao starog rusa 52jku i taj je radio ko djavo,nikad se nije kvario a svasta sam radio snjim a nazalost prodao sam ga kad sam kupio 105icu,ali jbg ovaj novi je 10puta gori nego taj stari,ja sam ga se resio i sad me briga za to,teram volavoa a ovi novi rusi su ko od plastike,isto kao i novi kinezi,sve je to isti **greška drugo pakovanje :zli: :udri: :nono:
 
Kasapin je napisao(la):
da da,ja sam imao starog rusa 52jku i taj je radio ko djavo,nikad se nije kvario a svasta sam radio snjim a nazalost prodao sam ga kad sam kupio 105icu,ali jbg ovaj novi je 10puta gori nego taj stari,ja sam ga se resio i sad me briga za to,teram volavoa a ovi novi rusi su ko od plastike,isto kao i novi kinezi,sve je to isti ...... drugo pakovanje :zli: :udri: :nono:

Tebi ako se ne sviđaju rusi onda slobodno napusti ovu temu iznesi svolja mišljenja kod volvoa.
 
Nazad
Vrh