MTZ Belarus

MONTOYA je napisao(la):
skal je napisao(la):
jeste kredit za rusa bez kamate ali zato se mora plaćati kasko koje izlazi oko 300eu,pa izračunajte 5 god*300ue toje dodatnih 1500ue koje niko ne računa
zašto bi bilo obavezno kasko osiguranje kada je kredit :sta:
za lizing je obavezno
Traže i za kredit ako je ako je traktor osiguranje kredita.....
 
savoris je napisao(la):
futurefarming je napisao(la):
Da se i ja uključim u ovu temu sa par slika, pogledajte ove Rujane:
:ppozdrav:

moj glas ide za ovoga :D

Da ti je ovo za sume jelde?Jbte, s ovim odes u sumu, svezes lancima jedno pola hektara sume i samo odvuce kuci :) :) :) :zli:

Mislim da je ovo sleper za balisticke rakete i druge velike terete, garant ima 1500-2000KS.
 
mityoo je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
skal je napisao(la):
jeste kredit za rusa bez kamate ali zato se mora plaćati kasko koje izlazi oko 300eu,pa izračunajte 5 god*300ue toje dodatnih 1500ue koje niko ne računa
zašto bi bilo obavezno kasko osiguranje kada je kredit :sta:
za lizing je obavezno
Traže i za kredit ako je ako je traktor osiguranje kredita.....
Meni je traktor osiguranje kredita pa mi nisu ni spomenuli kasko, u pitanju je Procredit banka. Takodje nema nikakvih dodatnih troskova, kamata je 0% nepromenljiva.
 
pozdrav..
imam rusa 892, i imam mali problem sto me nervira, pa bi molio nekoga da li je imao tako nesto..
kod ventila na poklopcu glave mi curi ulje... stelovao sam ventile pre 400 rc i zamenio novi dihtug ..i posle izvesnoga vremena ponovo je pocelo da mi curi ulje..
 
miroslav78 je napisao(la):
pozdrav..
imam rusa 892, i imam mali problem sto me nervira, pa bi molio nekoga da li je imao tako nesto..
kod ventila na poklopcu glave mi curi ulje... stelovao sam ventile pre 400 rc i zamenio novi dihtug ..i posle izvesnoga vremena ponovo je pocelo da mi curi ulje..
gde curi nazad,napred sa strane?
 
kiraj je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
chris je napisao(la):
Ja mislim da je 552,ali nisam siguran...

I ja sam vidio neke razlike: kvačilo, poluge nazad, poklopac kardana... ali opet nisam siguran.
Pošto ima ručicu da polovi brzine ,552 nije ili menjač nije od 552.
u 552 puno njih stavljaju rucicu da polovi brzine.licno sam radio jedan 552 u koji je bio stavljen :ppozdrav: i kad smo vec kod toga,ta rucica i viljuska kosta 200 E :ppozdrav:
 
robert je napisao(la):
kiraj je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
chris je napisao(la):
Ja mislim da je 552,ali nisam siguran...

I ja sam vidio neke razlike: kvačilo, poluge nazad, poklopac kardana... ali opet nisam siguran.
Pošto ima ručicu da polovi brzine ,552 nije ili menjač nije od 552.
u 552 puno njih stavljaju rucicu da polovi brzine.licno sam radio jedan 552 u koji je bio stavljen :ppozdrav: i kad smo vec kod toga,ta rucica i viljuska kosta 200 E :ppozdrav:
to je samo ručica jel , a gdje je unutrašnjost :haha:
 
evo slika sto sam uspeo da pronadjem nadam se da ces videti..
sb1m9y.jpg

obelezio sam crvenim
 
zombie_666 je napisao(la):
savoris je napisao(la):
futurefarming je napisao(la):
Da se i ja uključim u ovu temu sa par slika, pogledajte ove Rujane:
:ppozdrav:

moj glas ide za ovoga :D

Da ti je ovo za sume jelde?Jbte, s ovim odes u sumu, svezes lancima jedno pola hektara sume i samo odvuce kuci :) :) :) :zli:

Mislim da je ovo sleper za balisticke rakete i druge velike terete, garant ima 1500-2000KS.

Tegljač za sve namene, iako ga zovu traktor :D vuče tenkove od 60ak tona kao od šale. Naći ću još koju info ako vas zanima :ppozdrav:
 
savoris je napisao(la):
robert je napisao(la):
kiraj je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
chris je napisao(la):
Ja mislim da je 552,ali nisam siguran...

I ja sam vidio neke razlike: kvačilo, poluge nazad, poklopac kardana... ali opet nisam siguran.
Pošto ima ručicu da polovi brzine ,552 nije ili menjač nije od 552.
u 552 puno njih stavljaju rucicu da polovi brzine.licno sam radio jedan 552 u koji je bio stavljen :ppozdrav: i kad smo vec kod toga,ta rucica i viljuska kosta 200 E :ppozdrav:
to je samo ručica jel , a gdje je unutrašnjost :haha:
rucica,ploca i viljuska kosta 200 E ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1293164177[/time]
_________________________________________________
nikola indjija je napisao(la):
miroslav78 je napisao(la):
evo slika sto sam uspeo da pronadjem nadam se da ces videti..
skini poklopac diht masa i gotovo,a za pocetak probaj da zategnes bez skidanja mozda stane :cao:
crveni silikon resava sve ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1293189410[/time]
_________________________________________________
danger je napisao(la):
a kakav si zaptivac stavio,da nisi neki plutani ili onaj zeleni
kod mene zeleni i nemam problema :ppozdrav:
 
Stigla i meni nova masina konacno :)) :ppozdrav:
Post je spojen: [time]петак, 24. децембар 2010. 05:21:56 CST[/time]
_________________________________________________
20rqo39.jpg

1zx48t0.jpg

sve zivo su prodali :D
 
Nazad
Vrh