MTZ Belarus

pa znam samo sam napisao jer je bilo svakakvih prica,ali danas sam dobio ugovor pa zato znam sta je istinito,inace nebi ni pisao.
Ministarstvo finansira tu kamtu,i npr i da ti izdaju racun u 2011.svejedno nemas pravo na subvenciju od 30-40% jer te vec kao potpomazu.
 
igordulic je napisao(la):
E ovako da napisem tacne podatke o onoj ponudi za nove traktore bez kamate( posto je bilo da se mora placati neke gluposti oko 3000-5000e) neki clan je pisao o tome pre 5 -10 strana,sto je netacno kao i kamatna stopa koja nije promenljiva nego je fixna i iznosi 0 % za 5 godina.
Sto znaci ako dajete ucesce od 25 % i ostalo je totalno beskamatni kredit znaci za traktor od 24000e ucesce je 6000 e a kredit 18000e i vi vracate tih 18000e i ni evro vise!
Samo toliko od mene.
jeste tako je inace primer si naveo za model 1025 ravan most :ppozdrav:
 
Evo neke slike onog MTZ 82.1 Turbo Super kojeg sam gledao nedavno. Moze li neko reći jel ovo 552 ili 82.1, ima nekih razlika al ja nisam siguran :sta:

33oqf4l.jpg

fy0eix.jpg

2a5xb88.jpg

1rtdeu.jpg

2lc33ol.jpg

2rcpw6c.jpg

mighgl.jpg

2cglsp5.jpg
 
Neboj se za deferencijal to grejanje je normalno za oranje,kvar nepostoji 100%.
Post je spojen: [time]среда, 22. децембар 2010. 18:15:24 CST[/time]
_________________________________________________
Drugar S.STANČIĆ kupio dva rusa 1221.3 i 820 već kači plug 1221.3 da ore.
Post je spojen: [time]четвртак, 23. децембар 2010. 01:34:13 CST[/time]
_________________________________________________
2je5u2u.jpg

ruoavp.jpg

sedeo sam u njega ali ljudi kazu da niije punokrvan.
 
danger@ ja druze ne pricam nista napamet da bi se ti cudio ovo za wd su ljudi iz servisa na mom traktoru koji je bio nov i zablokirale su kocnice radi 100%
 
jeste kredit za rusa bez kamate ali zato se mora plaćati kasko koje izlazi oko 300eu,pa izračunajte 5 god*300ue toje dodatnih 1500ue koje niko ne računa
 
meni nema nikakvog osiguranja.... znaci sto sam podigo vracam i nikakvi dodatni troskovi.
Post je spojen: [time]1293111935[/time]
_________________________________________________
na lizing ni ne znam da se rus moze kupiti i kakvi su uslovi..
 
@zzivica

Poznajemo se mi vec neko vreme. Pre nekih mesec dana smo se videli i bas je pricao da hoce da kupi jednog 1221. Znaci kupio je 2 komada?

Znam da ima onog 820 Eurolux sa kojim pali sve 50-ke i 52-ke na slepanje...
 
Da juče sam bio kod Siniše a on sprema plug za 1221.3,a danas vuče djubre po selu ala ima mnogo bolji zvuk naspram običnog.a 820 mu je kod brata,a stara 820 je kao nova jer neore samo vuče prikolice jer ima još dve rakovice 135 i ta dva traktora su vukla tanjiraču i plug.
Post je spojen: [time]1293088052[/time]
_________________________________________________
Cirka 10 traktora u dvorištu koji rade,a on je 142-ku zmaja palio sa golfom 2.
Post je spojen: [time]1293113481[/time]
_________________________________________________
Cirka 10 traktora u dvorištu koji rade,a on je 142-ku zmaja palio sa golfom 2.kako se znate?
 
Pre par stranica neko je je izneo podatak da 1221.3 trosi vise od 1221.2!
Meni nelogicno da turbo-interkuler(1221.3)trosi vise od obicnog turbo motora na 1221.2.
Neka neko objasni. :ppozdrav:
 
A zasto te cudi? Ima jos tri konja da poji. ::namigivanje:: Nije to neka drasticna razlika u potrosnji.
Ne znam za druge, al ja sam sa 1221 prezadovoljan.
 
Da se i ja uključim u ovu temu sa par slika, pogledajte ove Rujane:



Specijal-


Za one koji sumnjaju u moć ruskih mašina evo šta bratske fabrike MTZ-a proizvode:
:ppozdrav:
 
Samo da napisem u vezi WD-40 na kocnice...

wd je tekucina koja sluzi za olabljivanje nekih spojeva koji su zapekli ili pohrjdali, na KRATKO vrijeme podmazuje olaksava na taj nacin skidanje ili odglavljivanje nekog zapeknutog djela. nadalje, wd nije zamisljen kao sredstvo za podmazivanje i bas zbog toga je JAAAKO hlapljiv da sto prije izgubi svoje svojstvo podmazivanja. Vec ste primjetili da se jako brzo susi, nadam se.

Totalno je zdravo naspricati malo wd-a u kocnice ako su zapekle, jer ih wd nece podmazati, jako ce brzo ishlapjeti, a ako ga i ostane malo na kocnicama, toplina kocenja ce ga ispariti u potpunosti. Ne znam za konkurentske proizvode, ali za original wd-40 sam ovo citao na jako puno mjesta i sam sam ovo vise puta i probao, sto u odmascivanju kocnica na autu, motoru, traktoru, pa do odglavljivanja kocnica na bratovom skipu. nikad problema zbog toga imao nisam i ovaj sistem cu nastaviti koristiti, jer tko god je ikad skipa imao, zna da remont kocnica na njemu nije mala stvar...
 
Jel niko ne zna da vidi jel ono na slikama koje sam postavio MTZ 82 ili 552? Motor je D240, al to mi nista ne govori kad i 82 i 552 imaju isti motor.
 
Nazad
Vrh