MTZ Belarus

Koje ulje ide u hidrauliku od mtz-a?Tanjiraca mi curila na jednom crevu nisam ni video i prosulo mi par litara na ono prozorce gledam doslo do minimuma!
 
A ja kako najlakse da zamenim ono prozorce curka malo vec je probano silikonom ali nista
 
Meni je to prozorce isto curkalo i otac isekao od pleksiglasa i napravio novo ispustio nekih 2-3l ulja i ponovo ga posle dosuo inace prozorce je puklo po crti za obelezavanje.
 
Када у орању на МТЗ 52 стиснем блокаду она настави да ради и када дигнем ногу са папучице.Зна ли ми неко објаснити како се блокада искључује? Плашим се да не направим какву хаварију.
 
Ciji si sklop ugradio Dragane?ako mozes uslikaj kutiju...
Sklopovi su original beloruski od 892. Što se tiče prskalica u bloku koje hlade cilindre to ovde ne postoji . Naravno nije loše da ih ima zbog dodatnog hladjenja ali mislim da u našim meteo uslovima to zaista nije toliko neophodno jer uglavnom teške radove radimo u jesen kada nisu previsoke spoljne temperature. Projektovani su da rade od -50 - + 50 stepeni. Majstori kažu da neće biti problema, i smetnji u radu već su uradili jako puno ugradnji i ljudi su zadovoljni. Takodje, potrebno je sipati i ekstra kvalitetno ulje zbog manjih otpora trenja i boljeg hladjenja.

Ništa nije onako kako izgleda.
 
Meni se galax pokazao kao smece , trosio ga traktor , posle sam sipam fam superior i prestala potrosnja ulja, na oba je gradacija bila 15w40

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh