MTZ Belarus

Zupcanici su svi odlicni, na vreme otvoren menjac, lezajevi u kvalitetu, ostali delovi uzeti kvalitetni... tako da je pijanka sto rece grunt sa pevaljkom, jagnjetinom itd.. 35000..
Kad se vozi mora i da se pokvari, u supi se nijedan nije pokvario.. 7 god je kod mene nista do sada tu nije cackano, tako da je odlcno
 
Zupcanici su svi odlicni, na vreme otvoren menjac, lezajevi u kvalitetu, ostali delovi uzeti kvalitetni... tako da je pijanka sto rece grunt sa pevaljkom, jagnjetinom itd.. 35000..
Kad se vozi mora i da se pokvari, u supi se nijedan nije pokvario.. 7 god je kod mene nista do sada tu nije cackano, tako da je odlcno

Onda je ovo stvarno odlicno. Za te godine 300-tinjak € nije nista...
 
Nije fazon posle kolko godina nego posle kolko rč. Znam čoveka koji uvek se hvali kako kod njega se ne kvari traktor da za skoro 5 godina ništa nije popravljano jedino jednom zamenio ulje pitam ga kolko rč ima traktor on tako kao oduševljen pa saće 200rč pa ti računaj kolko radi godišnje.
 
Kako god bilo, Belorusi su trajni kao i bilo koji drugi zapadni traktor, ako se o njima vodi računa.
A delovi jeftini, da jeftiniji ne mogu biti.
Tri godine ga teram na čisti biodizel, i pored priča da će mi brzo prolupati, radi i dalje kao Doxa.
 
Poznajem isto takve slucajeve, gde ljudi rade 10kj sa 2 traktora i naravno da se nista ne kvari. A poznajem i gde se masine ne gase i gde MTZ posle 5g izgleda kao iz Sirije sa ratista da je dosao. Jesenas su samo zamenili motor na 1025 jer nemaju vremena se bakcati u sezoni sa popravkom detaljnijom.

- - - - - - - - - -

Kako god bilo, Belorusi su trajni kao i bilo koji drugi zapadni traktor, ako se o njima vodi računa.
A delovi jeftini, da jeftiniji ne mogu biti.
Tri godine ga teram na čisti biodizel, i pored priča da će mi brzo prolupati, radi i dalje kao Doxa.


Nece motor, ali ce pumpa se pohabati brze ako nije dovoljno cist biodizel
 
@Attila, kod mene ima 1400 rh teskih poslova, oranje tanjiranje, spremac, transport, a od proletos i setva.. nekom mozda puno za nekog malo, ja sam prezadovoljan na ovo blesavo vremr za bolje se nema, cuva se sta se ima..
 
Poslednja izmena:
Pozdrav.Imam jedno pitanje u vezi kočnica na MTZ 82.Pred prošle godine sam izmenjao sve ferode i obradio sve diskove na makaze, sad menjam opruge na makaze.Interesuje me dali neću da zajebem nesto ako prebacim kugle u one pliće rupe
 
Шта је потребно од делова да се на МТЗ 552 угради серво волан?

Послато са GSmart_Classic уз помоћ Тапатока
 
Curio mi ulje zbog semeringa,lezaj nije bio problem ali ako smo vec raskplopili zamenili smo i njih.Poljske cx smo stavili.Bilo limica,sve je vraceno kako bilo pre i gumica.
 
Pise na njemu poland, a sad gde se pravi odkud ja znam.Vajda bolje nego da sam vratio stare.Meni je receno da je to neki srednji kvalitet.
 
Nazad
Vrh