MTZ Belarus

20160418_142524.jpg

20160418_142521.jpg

Pankin@ovo je sve za sada sto imam od slika

- - - - - - - - - -

Na klipu na slici vide se te dve neznam kako da ih nazovem karike plasticne ista takva ali duplo sira imanja ide u onaj deo sa serijskim brojem.
ovakav isti klip imam i ja kolko sumi rekli da to nije ruski klip i imao sam iste muke s njim odno u Zrenjanin i tamo mi popravili bez problema evo ovde sam nosio https://cehid.ls.rs/rs/
 
Jel zna neko o cemu se radi danas sam gurao zemlju u u rikverc sa vitlom i proklizaju mi lamele u onu djuntu na sredini kardan od menjaca do one budze seokrece a onaj drugi deo do prednje vuce stoji jel se to steluje i kako ili nova djunta osamdeset dvojka je u pitanju to se desava pri vecem opterecenju
 
Ako je nov traktor,onda ne verujem da je nesto pokvareno,jedino se moze proveriti na koliko je stegnuta matica,skine se kardan i kilo kljucem se proveri,a ima u uputstvu pise na koliko kg se steze,nemoj pretezati jer je to tu sa razlogom,ne zelis da ti strada nesto xx puta skuplje u prednjem mostu.
 
Traktor je devedeseto godiste.Jel taj sraf sa spoljasnje strane kad se skinu kardani ili treba da se otvori ona budza.Ako neko zna na koliko se to steze kilo kljucem.
 
Ako nekom treba pufer automatski kao na kamionu za dvoosovinku,skinut sa belarusa 820,zakacena prikolica 7-8 puta za njega,kao nov,neka me kontaktira porukom...
 
Nazad
Vrh