Motori sa i bez turbine prednosti i razlike

Oni dobri i povoljni :sta:
Ne znate da kod njih nema intervencije bez 200 eura :nono:
Ima i drugih servisa koji rade kvalitetno i po realnim cenama. :cao:
 
jas sam zvao servis za garet-ove turbine i dva manometra kostaju da se ugrade 450 eura prava sica,nisu dzabe najbolje na svetu jer ih ugradjuju u nove mecke da bi videli opsirnije googlajte pa cete videti sta su vecite turbine.
 
ma sto meri broj obrtaja i korisnost turbine a vazdusni pritisak moze bilo koji manometar tj tri manometra mi trebaju za 1 turbinu.turbina se vrti do nekih 200.000 o/min strasno mnogo.
Post je spojen: [time]1284262733[/time]
_________________________________________________
ma dokazano na automobile i kamione GARET je najbolja,i najvise se koristi tj najbolje trazi najbolje.
Post je spojen: [time]1284295253[/time]
_________________________________________________
mecka,bmw,volvo,daf,man svi oni imaju garet turbine i naravno kejs
Post je spojen: [time]1284327782[/time]
_________________________________________________
da vidis sta one izdrzavaju a nekvare se,uziga se turbina da svetli u mraku ali je u pitanju sportski auto od nekih 3-4000 kubika
 
zzivica je napisao(la):
turbina se vrti do nekih 200.000 o/min strasno mnogo.
Nisam siguran, ali kakav treba da bude mahanicki sklop i kvalitet materijala da izdrzi ovakvu brzinu?
Da nisi malo dodavao proizvoljno nule sa kraja?
:cao:
 
Kažu da se u automobilima vrti do 100000 ob/min, to su one male sa lakim rotorima, neznam koliko ima obrtaja turbina na traktorskom motoru?
 
pa svugde je isto izguglajte slike manometara pa ce vam biti jasno,ali uglavnom znam da za te pare 450 eura mogu da kupim novu losiju turbinu dok je garetova kao moja 2000,npr turbina za golfa 3 je cini mi se kkk turbina i koristio j bmw jedno vreme pa se prebacio na garet.
Post je spojen: [time]1284330798[/time]
_________________________________________________
2m47u3c.jpg

2rgopqo.jpg
 
JBG ovaj satić neće moći prikazati broj obrtaja tvoje turbine koja se vrti 200000 :haha: :haha: :haha:
 
Svi momentni motori se prave sa malim brojem obraja u donosu na zujalice koje se ugradjuju u automobili i motocikle. Bitni su prioriteti. Kod traktora i kamiona je bitan polazni moment i vucna sila, dok kod auta popuno je drugacija logika. Isto tako mi je neprihvatljivo da se traktorske turbine vrte 100.000+ o/min :nono:
 
pa kad pocnemo od toga kakav je rus bez prednje vuce e takav je rus i bez turbine,kad nema prednju vucu nije nizasta a kad nema turbinu tj savremen motor jeb.. traktor mnogo su zilaviji motori sa turbinama no oni bez turba.
Post je spojen: [time]1284498077[/time]
_________________________________________________
savremeni motori su daleko tisi sa turbinom i kvalitetnije proivedeni sklopovi to kazem sam majstor tog zanata ali kao prvo motor iz male zapremine ima veliku snagu pa je potrosnja goriva mnogo manja naspram motora sa istom konjazom bez turba jer ima mnogo vecu zapreminu.
 
moja turbina je prva liga i uvek zvizdi dok na rusa ti neces cuti turbinu sve dok nepocne da crkava to jest kad se cuje zvizddanje zrela je za remont.ali to su stariji motori a nni turbine nisu neke izdrzljive u sto narod laze cistokrvne turbine ,cistokrvna je samo garet. :sta:
Post je spojen: [time]1284468108[/time]
_________________________________________________
u americi garet proizvodi neke turbine u manufakturi a te su jjjaaaaakkkooo skupe kao manastir,a i unapred se zna i za koga se proizvode pa postoje i duple turbine kao sijamski blizanci znaci ta turbina ne da poveceva ks nego nemogu da se izbroje ni na jednom meracu ....
Post je spojen: [time]1284500568[/time]
_________________________________________________
www.turbobygarett.com
 
Nazad
Vrh