Mobilni telefoni

sjajni :D
on crkava imace na svim k750 i w810 se to desava problem je jednostavno resiti ili na brzaka stisnes do kraja pa on sam okine ili odneses na popravku ~5e :cao:
 
Ako ne upali, nosim ga u servis.
Više i ne pratim kako se razvijaju mobilni telefoni, jer sam sa ovim prezadovoljan, pa kada i ako crkne, tek onda ću ga menjati... :D
 
pa nijense
da ne pricamo iPhone-u koji je lap top u malom sa displejem na dodir

nista extra novo,zapravo ima 3d display ali taj nece jos skoro na YT sam gledao kako prikazuje i stvarno je mnogo ::super:: ::super::
 
NA ništa od 810, sad traži deo para om'a, al ja ne dam :haha: , uzeo sam od komšinice Nokiu 6630 da se služim narednih mesec dana jer idem na neki put, pa ću posle da vidim šta da kupim.
 
evo ovde sam bipo u bazi danas k770 zeleni je olican sto sam ti rekao,a k810 za 115e ko sunce je dobar,a za tebe moze i na koju ratu.
Pa sto ga ne odradis kod komsinice :sta: :haha: :haha:
 
ja imam sony ericson k800 i fantastican telefon 3.2 megapixela kamera slikam sa 2 megapixela da mogu slike da stanu na forum :haha: :ppozdrav:
 
sad imam Nokiju 6070 sa srpskim menijem za 30e,Sony Ericssona T 250 za 25e sa srpskim menijem i samsung x660 sa srpskim menijem za 20e
 
Hvala još da znaš za koje pare ! 120€ iz Poljske brat doneo kraden . :cao:
 
Jeste nov 150€ , ali kineska kopija sa VGA kamerom inače je tel. kod nas oko 650€ ! :haha:
 
nije Anycool znam za te i imam broj dobavljaca ako treba kome,za 90e nabavna+city+dok se neko ogradi dodje mu na 120e,nudili mi "N95" za 80e pa bi dali i za 50e reko neka hvala :nono:
jel planiras da ga nosis da mu menjaju IMEI??
 
Nazad
Vrh