Mobilni telefoni

Samo kliknes da izbaci rezultate cenovno na dole i lako vidis koje valjaju,koje ne :).
 
Да л' ти мени верујеш да ја гледам к'о теле испред шарених врата када одем на нпр. "Мобилни свет" и видим списак марки телефона - не препознајем више од пола туцета марки, а остале и не знам ни како се изговарају.
Pogledaj na ovom linku desno na ekranu, sigurno ih ima jos ovo su samo neki.
https://www.devicespecifications.com/en

https://www.devicespecifications.com/en/brand-more
 
Ja sam hteo A53 medjutim posluša miksana ovde, pogledao uporedne testove i vidim da je a52s bolji bukvalno u svemu, jedina prednost A53 je to što ima malo veću bateriju za koju kazu da se ne vidi razlika na testovima. Tako da sam kupio ovaj stariji a bolji. Mozda prednost kod A53 ako se kupuje polovan je u tome što su svi poprlično novi.
 
Ja imam A52S, pre toga imao S21 Ultra i razbio displej i menjao za ovaj u nekom servisu, "glavu za glavu", skoro nov bio. Odlican telefon. Iskreno ne znam sta Samsung moze na A serijama da unapredi da prevazidje A52S a da opravda vecu cenu. Jos je ovaj moj od 6 gb rama, a ima i od 8 gb.
 
Ja imam A52S, pre toga imao S21 Ultra i razbio displej i menjao za ovaj u nekom servisu, "glavu za glavu", skoro nov bio. Odlican telefon. Iskreno ne znam sta Samsung moze na A serijama da unapredi da prevazidje A52S a da opravda vecu cenu. Jos je ovaj moj od 6 gb rama, a ima i od 8 gb.
Kakaw punjač ide uz njega? od 15 ili 20 W? Koliko vidim na oglasimasu svi od 15 mada kad čitam kaze da se isporučuje sa ovim od 20
 
Iskreno ne znam, taj punjac nije vise kod mene, a nisam gledao. Ja koristim Samsung od 20 W sto imam. Napuni za nekih sat i 40 minuta. Nije Samsung bas nesto izdasan sa brzim punjenjem. Ali baterija je dobra na ovom modelu, evo sada gledam 4 sata SOT i imam jos 57% baterije, uglavnom internet koristim preko telefona.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sam slep kod očiju, nikako ne mogu da nađem opciju da postavim neku fotografiju (iz galerije) kao pozadinu na ekran. Telefon je Poco X3. Da li neko zna kako da to uradim?
 
Отвориш слику коју хоћеш за позадину,у доњем десном углу имаш круг са три тачке,отвори се падајући мени и изабереш "постави као позадину"
9091163878c1345d75f201b0075f4f78.jpg
0fba2ab05f88cc3ef9f6d7d90ad6557e.jpg
 
Nisam, nego sam morao da uradim hard reset telefona i posle toga nikako nisam mogao da nađem kako se postavlja neka uvezena slika na ekran, ni kao pozadina ni kod zaključanog ekrana. Tražio sam kroz opcije podešavanja. Ranije sam imao sliku nekog drveta na koju sam bio navikao i sad sam hteo da istu sliku vratim umesto onih fabričkih. U podešavanju mi daje samo neke predloge koji mi se ne sviđaju, a nigde opcije da postavim svoju sliku. Međutim sad nemam pojma odakle sam bio povukao sliku onog drveta, da l' sam je imao u kompu ili je to bilo u predlozima telefona, pa ne mogu da je vratim. Nema veze, čim nađem neku podesnu sliku na netu prebaciću je u telefon pa ću je staviti kao pozadinu. A kako to isto uraditi i za zaključani ekran - nemam pojma...
 
Jedno pitanje u vezi xiaomi telefona ja na mome ima global rom a jel mogu da instariram miui 14 eu rom?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Za moj nije jos imam stari miui 12.5.6.0 na miui downloaderu ima 13-ska ali kad skinem nece da instalira a 14 na crno jos nebi da cackam

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh