Mf>ursus+zetor-imt

Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

MF,je zakon.Imam MF65 i sa njim sam prezadovoljan,mali potrosac,izvanredan orac i nigde ne staje
Trenutno sklapam jos jednog MF178.
a normalno tu je i IMT 542 da pripomogne
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Ma Petre zar nevidis da samo vadimo mast pojedinim clanovim koji se daju napaliti!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

phoenixfendt je napisao(la):
kod nas u selu ima jedan covek koji obradjuje 300jutara zemlje i koristi samo jedan jedini zetor za obradu i to model 7011 iz 82g mada ima jos jednog zetora ali taj vuce samo prikolice i dva imt 539,
ali ovog zetora tako dobro odrzava da mora svake godine praviti generalnu na motoru :udri: posto ga koristi 2000sati godisnje za oranje dvobrazdnim plugom punim gasom za setviranje i vuce veliku tanjiracu od 28 diskova u 3 stepenu punim gasom...i taku dusu vadi tom zetoru :haha: ja mu predlazem da kupi zetor ili ursus od 120 do 160 ks ali on nece kaze da je zetor 7011 majka i da ga nemoze nishta zameniti :nono:

Iz ovoga ispada da taj čovek svaki dan provede u tom Zetoru po 5,5 sati. :sta:

Jel' taj osim ::traktor:: ima vremena i za :ppozdrav: ::samo odmor:: i :spavam:?
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Jos ako je zemlja kao u sirinama... Tu bi se imt usro za pola sata a ne za 2000rc!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=1c9nPKpuU78&feature=related[/youtube]
ih sta moze taj traktor i kako kvalitetno sagorevanje ima :haha: :haha:

branko jel nikad nisi video komsijinu soju u korovu i kad ovrsi kaze da je imao 26metara a tvoja ko sunce cista pa imas 22 (bar tako bude kod mene) tako i taj zetor...
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

NA

Ursus ce izvuci to sto vuce 560 sve sa njim a da se ne propne ::namigivanje::

Je li druze jel taj 560 sto ore ima satelitsko navodenje. :haha:

Nego nadji ti delijo 560 da tako ore uzbrdo jer u ravnom su svi delije.Dodji malo u brdo da se tako dzekiras. Kad ti otkazu kocnice nizbrdo juhuuuuuuuuuuu sankanjeeeeeeee.Kad ne moze da se okrene pa mu teba 3 ara za manevar sta ce onda da ga zaneses. :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Vi ste svi komletno odlepili :haha:, pod hitno vam treba radna terapija u polju! :bravo:

NA moj 560 je bio utegnut maksimalno, jedino što sam imao jedno vrme problema sa pumpom, inače je JEDINI + za njega u odnosu na Zetora to što je teži napred i malo bolje leži u oranju.
Sad mi ti reci, ali iskreno, jesi li ikada radio sa Zetorom 60-70ks i šta?
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

jeste za nekog je zetor majka ali posto taj zetor radi oko 2000sati godisnje stalno na punom gasu i ako mu za tih 2000sati menja ulje 3 4 puta onda i dobro izdrzi posto ja na mome zetoru 5211 menjam ulje na svakih 150 sati i on nije za 20 godina napravio 2000sati kao ovaj...i ja isto svaki traktor u nasem voznom parku odrzavam menjam ulje na svakih 100 do 150 sati menjam filtere,cistim perem odrzavam mehaniku i ostalo...i to volim da radim uzivam u tome :D
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Tema sa najvećim priraštajem .
Čugi dodaj tu u naslov i Torpedo i MTZ , pa da budemo kompletni ! :haha: :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

nikad nista nisam radio sa zetorom,jeste coravi il vam noge smrde kad vam kazem da ih nema ko plavih kineskinja :haha: :haha:


sirova snaga [youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=-OR-_tjxK3w[/youtube] znam da covek koji ima krunjac i ima zetora a cuva ga ko oci u glavi samo da ima para menjao bi ga ili za rakovicu ili 560 tako on kaze :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

@NA

Ne, kod mene ima komšija na njivi sirkači 70 meteri kukuruza po jutru. :haha:

Shvatam ja to što piše Feniks, ali mislim da ga malčice pretera sa brojem radnih sati.

A i nakon max. 5 godina uz takvo urnisanje, čak i kod Zetora, bi došlo do zamora materijala...
A onda nastupaju pravi majstori... "Kol'ko kila gvožđa?"
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

NA onda ćuti i ne pričaj na osnovu tuđih priča, kad budeš probao javi se i daj komentar i ocenu, ovako podsećaš na bilija14, todora i slične njima. Ende.
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

pa zanimljivo je to,prosto nem komentara komsija ima toliku soju a uvek duzan i samo krpari i pretace po 2l nafte iz traktora u auto,a meni sto rodi 19-22 uvek ostane ::novac:: a ne znam kako :sta: :haha: :haha: :haha:
koliko znam da je ok raditi do 3 puta generalku,jer ne samo da se tu ishaba potrosni materijal,nego odu i kucista i sve ostalo pa i felne se deformisu valda ako taj traktor ima 27g*2000rc i tu dodjemo do cifre od 54000rc de ljudi smanjite malo laganje :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Pa nemo bar da pametujes kad i sam priznajes da nisi sa njim radio i neznas! Poslusaj ti lepo ucitelja i priznaj poraz pa ce da ti oprostimo s obzirom na godine! :D ::svaka cast::
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

alo cugi de pogledaj de sam ja rekao da na zetoru ne valja ovo ono,ja samo kazem da imt nije krs kako neki govore da jeste,a ni da zetor nije nebeski traktor
 
Nazad
Vrh