Mf>ursus+zetor-imt

Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

A Secerana u senti nema nista drugo nego sve sami Zetori! A u Adi dvaput vise Zetora nego IMT-a a ursuse nisam ni spomenuo! A nije samo u Adi tako, pogledaj samo red ispred secerane u Senti tek podikoji 577 a ostalo sve sami Zetori i Ursusi i poneki rus A kazu da je secerana medju jacima na balkanu!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

da,da jaka konkurencija secerana :haha: :haha: :haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235677384[/time]_________________________________________________
cek :sta: od kad je ada na balkanu:haha: :sta: :sta:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Da dobro kažeš u Senti ih ima gada i po tim salašima okolo . To i zaboravih ! :cao:

NA Srbija je još uvek Balkanska zemlja , a Vojvodina je u Srbiji .
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Rekao sam zetor je bolji od imt-a u globalu, ali netreba raditi takve usporedbe, treba usporediti pojedine modele, e pa da onda vidimo kako koji diše!!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

kiki zajebio ti te fore srbija do tokija... :nono:
severna-gornja granica balkana su sava i dunav u srbiji,dalje ne bih da ti objasnjavam :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235677757[/time]_________________________________________________
ooo petre sokole pa ti si pravo osvezenje,objektivan si za 5+ :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235677786[/time]_________________________________________________
branko dobices na fejsu poziv za jednu grupu da se uclanis :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Dodji malo severnije od dunava pas da vidis zetore i ursuse na svakom cosku.... Ne pricam ti ja gluposti a neverni toma ostaje neverni toma! Ako ces da cepidlacis onda u panonskoj niziji! Mozes da pametujes koliko oces kad nisi u pravu cinjenice nemozes da izmenis!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

'alo bre mityoo ko ti kaze za tvoj teren ja ti kazem kod mene da zekana i ursuza nema ni za leka, u uilici ima samo 1 zetor a imt-a 21 ::namigivanje:: i rakovica 5-6 i rujkana 16-17,ursuz bio jedan c360 ali je zamenjen fergusonom :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Ja ti kazem za veci broj paora od jednog sela! Npr u padeju ima puno T40 pa to neznaci da su to najbolji traktori na svetu!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

ni u susednim selima nema ursuza i zetora svi imt i rus i neki torpedo

inace sam bio u batajnici letos na silosu visee puta i nisam video zetore :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

URSUS je zakon a ko nece da prizna bas me briga.

U sumi je neprevazidjen,to priznaju i vlasnici Rajke koji su najpristrasniji bar u mom kraju i sumski su ljudi.
U bilo kom poslu ce 360 usiti 560 garant a oni(NA)koji ne veruju neka se sekiraju. ::namigivanje::

T-40 vs 560 kad su za opkladu hteli da potegnu na stocnom pijacu u Koceljevi momci sa 560 se izvukli ko "kurve" i pobegli da se ne blamiraju da ih je odneo T-40 koji je zamenjen za škodu.

U Beloticu Vladimirackom se nadgurivali 355 i 558 i ursus digao 558 i drzao ko da drzi 539.
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Jeb ga dečki, nemojte se svađat i prepirat!!
Vi samo nabrajate ovdje ovako, ondje onako, nego de vi meni obrazložite te svoje razloge zašto je koji bolji, a ne samo ovjde ih ima ovoliko ili onoliko, kako kaže jedan član na HR forumu ''Netreba raditi onako kako svi rade, nego onako kako je ispravno''

Dakle, argumente na zaslon!! :ppozdrav:

Šošara, i ja imam C360 s 2500h prvi vlasnik, pa da ti kažem nešto onako kako vi to kažete ''Nelaži bre''. Ima taj traktor i mana oho ho.

Nije loš ursus za povuć, ali hidraulika, pa i kvaliteta motora, mjenjača... Dečki, niko ništa nema ako laže, stoga, dajte iskreno, jeb ga neće moj ursus biti bolji ako ja lažem vako onako, kad mu mjenjač šrota za poludit!!

E i molim bez prepiranja, samo argumente dajte!!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

kod nas u selu ima jedan covek koji obradjuje 300jutara zemlje i koristi samo jedan jedini zetor za obradu i to model 7011 iz 82g mada ima jos jednog zetora ali taj vuce samo prikolice i dva imt 539,
ali ovog zetora tako dobro odrzava da mora svake godine praviti generalnu na motoru :udri: posto ga koristi 2000sati godisnje za oranje dvobrazdnim plugom punim gasom za setviranje i vuce veliku tanjiracu od 28 diskova u 3 stepenu punim gasom...i taku dusu vadi tom zetoru :haha: ja mu predlazem da kupi zetor ili ursus od 120 do 160 ks ali on nece kaze da je zetor 7011 majka i da ga nemoze nishta zameniti :nono:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

@NA :D

Tamo se proizvodi najbolji traktor na svetu: Lala RXT od 600ks. :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

North ARMY je napisao(la):
sosara iz koje to pesme ovo je zemlja mojih snova,jel?? :haha: :haha: :haha:

Jarane to nije zemlja snova to je istina ziva a ti veruj koliko hoces i mozes.

samo jos ovo ima moj drug i komsija Zelja Rusa T-25 i 539.
Ruja sije 9-ku u svemu a narocito u snazi,kad se zapinje ide Ruja.

Imam ja jos mnogo primera al necu da ti pricam,necu da te sekiram neces moci mirno da spavas nocima.
:haha: :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

North ARMY je napisao(la):
sosara iz koje to pesme ovo je zemlja mojih snova,jel?? :haha: :haha: :haha:
Ako je to zemlja tvojih snova onda ti samo sanjaj sa imt-om a ja cu da zivim u stvarnom svetu gde je Zetor BOLJI
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

@ branko :D :haha: :haha:
a ti petre svaka ti cast :D :D

kad ursuz ovo izvuce svima tura od mene :ppozdrav: [youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=fS6JS8t7qWU[/youtube]

po feniksovoj prici majka traktor ZETOR ide na generalku posle 2000rc :haha: :haha: :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235679492[/time]_________________________________________________
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=5S2z3YFckwQ[/youtube]
 
Nazad
Vrh