Massey Ferguson

imam ja engleza 1957 traktor je zverka na njemu delova od imt do fapa,nek te sluzi ko mene moj jedno 53 god,jel ima kompresor i nozni gas
 
mladja kg je napisao(la):
imam ja engleza 1957 traktor je zverka na njemu delova od imt do fapa,nek te sluzi ko mene moj jedno 53 god,jel ima kompresor i nozni gas

Nije nazalost moj, zet sebi kupio. Kompresor nema (što je velika šteta, al šta sad...) a ima nozni gas.
 
euq2jm.jpg
10f8jrs.jpg
Evo danas sam uslikao ovo traktorce. :ppozdrav:
 
Bio sam danas da ga probam i da vidim da ga kaparisem. Ali je vec gazda od onog od 300ks ciju sam sliku vec zakacio gore, pitao da ga kupi. A kod svajcarci nema da se preokrene dogovor. Niti ja mogu da platim kao taj sto oce vec da ga kupi. :ppozdrav:
 
Ex kada bi oni meni rekli. U sustini samo je reko da ce da ga kupi. A meni je reko u prolazu cenu pre neki dan. Od15-20 000f , zurio je nije imao kad da udje u kancelariju da pogleda tacno koliko kosta. Pa zato sam danas ponovo bio tamo ( da ga probam i da se dogovorimo za cenu).
 
nisam kupio jos tek kada rasturim treba da vidim koji je dosta je velik neznam de cu ga naci a verovatno je procurao zbog lufta.kako se tebi salta onaj reduktor od napred i nazad
 
dragan82 je napisao(la):
Ex kada bi oni meni rekli. U sustini samo je reko da ce da ga kupi. A meni je reko u prolazu cenu pre neki dan. Od15-20 000f , zurio je nije imao kad da udje u kancelariju da pogleda tacno koliko kosta. Pa zato sam danas ponovo bio tamo ( da ga probam i da se dogovorimo za cenu).
pa cekaj zar nisi rekao da ga je vec kaparisao neko drugi
 
Ma ja sam otiso da ga kaparisem. a on mi je rekao da je skoro prodat. Kaze reko je da oce da ga kupi gazda od onog velikog traktora. Malo drugacije oni funkcionisu nije to kao kod nas. a i ko bi meni rekao tacno sta se radi. Ipak sam ja za nji stranac. Samo sam siguran da cena jednog traktora za mene i za svajcarca nije ista. Za mene je uvek malo jeftinija. :ppozdrav:
 
galki je napisao(la):
nisam kupio jos tek kada rasturim treba da vidim koji je dosta je velik neznam de cu ga naci a verovatno je procurao zbog lufta.kako se tebi salta onaj reduktor od napred i nazad
Kako mislis "kako se salta", mislis dali lako ili tesko ili nesto drugo?
 
galki je napisao(la):
da da kada je ladan oce li da primi svaki put brzinu
Oce kad je nezagrejan , ali neki put pravi problem kada stoji duze da ne radim sa njim ( po mesec dva) da zaglavi ventil , lupnem ga malo i onda radi besprekorno.
 
Nazad
Vrh