Massey Ferguson

Snage za 5 brazdi ima,podloge ne...Cikadaki jel srajber skoro kupljen?
 
Jel Dyna ? Jesi li ti siguran da to nemože brže , jesi li probao ? Ako dobro vidim oreš sa 4 brazde ? Kolko hvataš , jel preoreš potpuno trag ili ostane malo ?
 
Cim ne znas gde je, dobro je. Znaci da ne sija.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
pzdrav EHR ima lampicu sto trepce u odredjenim intervalima i to je ustvari sifra problema postoji sifarnik za to

- - - - - - - - - -

lampica pored koje stoji znak uzvika u malom trouglu barem je kod mene tako na 6180
 


Malo je mutno ali vidi se. Dijagnosticka lampica je u znaku uzvika. Tacnije u tacki od znaka uzvika. Na slici je to pod ''I''


Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
sto se tice stepena prenosa BZINE u oranju kod mene je preporucljivo orati trecom u sporom hodu
i to C ili D jer i sam sam se uverio kada sam rastavljao menjac zupcanik trece je naj siri i neide preko iglicatog lezaja nekog da ne objasjavam a lamele C i D u dyna siftu su i naj vece po precniku

- - - - - - - - - -



Malo je mutno ali vidi se. Dijagnosticka lampica je u znaku uzvika. Tacnije u tacki od znaka uzvika. Na slici je to pod ''I''


Послато са U8815 користећи Тапаток 2
kazi mi jel poznajes GEZU

- - - - - - - - - -

Taj me drugar iz boke nesto zvao imali su problema sa kvacilom dal on ili neki njegovi
 
To mi je brat od strica.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
2493db0f63f58ddf26e3c4408a22b77c.jpg


Evo ovde se kao jasnije vidi
 
pa cinimi se da ne svetli uradu to jest samo kada upalis traktor i cim das komanu dizanja i spustanja ona se gasi i kad si u transportu ona konstantno svetli to je znak da je zakljucan hidraulik barem kod mene tako a vidim radi sve kako treba, cim trepce nesto nevalj a nemora da znaci mozda se samo zabunila hidraulika pa resetujes i teraj dalje
 
sto se tice stepena prenosa BZINE u oranju kod mene je preporucljivo orati trecom u sporom hodu
i to C ili D jer i sam sam se uverio kada sam rastavljao menjac zupcanik trece je naj siri i neide preko iglicatog lezaja nekog da ne objasjavam a lamele C i D u dyna siftu su i naj vece po precniku
Nije li spor u oranju sa tim prenosom ?
Ove godine smo orali prvom brzom Aili B a ponegde četvrtom sporom D.
 
pa mozda je malo spoeiji ali imam vario plug trobazni pa ga zabrazdim mada sam i ja orao prvom A ili B

- - - - - - - - - -

jel neko imao problem sa brzim sporim hodom nesto nece da prebacuje mehanicki je problem sumnjam u klip hidraulicni da su gumice u cilindru jel ko imao takav problem
 
Nazad
Vrh