Massey Ferguson

Danas moj MF poceo da radi sa dvoosovinskom prikolicom... Lepo se slazu u radu a lepo i izgledaju zajedno.
cam02151.jpg
 
Kako se pokazao Masej 3655 kolega hoće da ga kupi (92 god našao ga u Šapcu), kakvi su tu menjači i dali ima puno elektronike.:ppozdrav:
 
Citiram: pocerina Dal taj traktor ne stoji na placu AutoItalie ?
Mislim da je taj. Jel znate nešto o tom traktoru.:ppozdrav:

Mislim da na tom placu kod obilaznog puta stoji neki manji Masej, možda 3080 ili tako neki...

@mica967 Da li taj 3655 ima i prednju hidrauliku? Jedan takav stoji na pumpi u Cerovcu ali ne znam da li se prodaje.
 
Ok, onda je moja greška. Pored je cisterna Majevica.
Ali ipak neka se raspita odakle im taj traktor jer ovaj 3655 što sam video sa PH, stajao je na toj pumpi napolju bar 5 godina na istom mestu - nije pomeran. A ipak to nije tako čest traktor.
 
Naša Bosanska sjeda tu original , ali prednju nisam ni stavljao na masku , inače ona dodje kvadratna a zadnja kao na autu . Ja sam prednju stavio u kabini ispred instrument table , bilo to regularno il ne.
 
Ma znam gde je fabricki predvidjeno mesto za tablu, ja sam skinuo francusku, al ova nasa se nikako ne uklapa... Video sam da je neko sekao po sredini pa uklopio kao autotablicu, ne znam koliko je to pametno?
 
Ma znam gde je fabricki predvidjeno mesto za tablu, ja sam skinuo francusku, al ova nasa se nikako ne uklapa... Video sam da je neko sekao po sredini pa uklopio kao autotablicu, ne znam koliko je to pametno?
Mislim da je zabranjeno ,sakatiti, drzavno vlasnistvo tj. tablicu, mi takodje imamo sl. problem pa istu drzimo sa strane u kabini. Inace i nas Masej je ovih dana imao da pokaze sta moze , slike ce biti drugom prilikom, na ime vukao je 3 prikolice klipa neto mase 16 tona. Naime rec je o Masej 3120 ,i iz njive blokada prednja vuca i napred.
 
Poslednja izmena:
Ma znam gde je fabricki predvidjeno mesto za tablu, ja sam skinuo francusku, al ova nasa se nikako ne uklapa... Video sam da je neko sekao po sredini pa uklopio kao autotablicu, ne znam koliko je to pametno?
Po zakonu tablicu nebi smeli ni da busimo da se uvrnu sarafi jer bilo kakvo ostecenje(busenje,secenje,itd)se smatra nevazecom!
 
Meni TD 7506H - bez prednje vuče 2012.vuko 21-22t pšenice - jedna kamionska prikolica komercijalka dvoosovinka, sa njive u Mlinostep - Stepanovićevo,kroz atare,traktor za medalju
 
Nazad
Vrh