MALINA-berba i cena 2016

Valjevo...............
vilamet 230,miker 250.............
.BRUKA BRUKA BRUKA I SRAMOTA.....
Ljudi beru po 20-30kg.moja malina danas nije vredela ni 100 din realno,nema nista,losa,sitno,gotovo...........................prava berba odavno gotova,poceli smo 30.maja i sad podigli cenu kad nema maline....kad se bralo po 200-300kg dnevno bila po 150-160-170...Ovo je sad cista zajebancija
 
I ja predajem Elixiru. Ali nadam se da ce i oni konacno jos dizati cenu. Mada i ako je branje skoro gotovo,barem kod mene.
Nego je li neko od vas koji predaje Elixiru imao ovih dana doplatu na proslogodisnju berbu???

- - - - - - - - - -

Iznenadih se juce kada videh. Konacno neko prijatno iznenadjenje.
 
I ja predajem Elixiru. Ali nadam se da ce i oni konacno jos dizati cenu. Mada i ako je branje skoro gotovo,barem kod mene.
Nego je li neko od vas koji predaje Elixiru imao ovih dana doplatu na proslogodisnju berbu???

- - - - - - - - - -

Iznenadih se juce kada videh. Konacno neko prijatno iznenadjenje.

Doplata je bila ali pre berbe po 5 din. za proslu godinu. Elixir od juce vilamet 227 miker 242 od prvog do zadnjeg kg.
 
Nama je hladnjačar pre nedelju dana javio da će sav vilamet biti isplaćen po 230 dinara.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
 
Po saznanju od drugara iz Uzica, istu pricu bih potvrdio i za hladnjacu Yugent Food kojoj je on predavao malinu. Od pocetka berbe je predavao bez cene uz obecanje da ce im biti isplaceno po najvecoj ceni koju dostigne do kraja berbe, tako se i zavrsilo.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Sad sam predao i cena je promenjena kao sto sam i rekao,vilamet 227,tulamin 232 i miker 242,i receno je da nece vise rasti.
 
:ppozdrav:

EES da je podbacila ceeena i rod je podbacio ...al danas NAMIRENICA pa bi malo i veselo ..jos 1 do 2 berbice i zavrseno za ovu god. Sto je tu jeee....da je htelo biti bolje bilo bi...?
 
Nazad
Vrh