Majevica

Šta konzumiraju ovi iz Majevice? Ako je stvarno 54k evra ova šklopocija, nisu normalni. Arma je 34k, i imaju profit na tome. Koliko je ovima profit? 50%?
Za te pare se kupi ozbiljan traktor

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Čekaju sa ovom cijenom traktora katastrofalnu cijenu pšenice pa će izaći sa malo boljom ponudom u zamjenu za mašinu....klasika
 
pa kako bi onda Petar Grbic imao posla da steluje hidrauliku na terenu,udalili mu boju smesnu a i ceo sklop izgleda smesno

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Cena formirana specijalno za nase uslove i za naseg poljoprivrednika, izvozni modeli ce biti znatno skuplji

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
jos ako bude serija pro pa jos plus bice 100k evrica

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Mozda i nije tacna cena. Za 45000 kupis Tavol od 280 ks, da ti bar ne bude zao kad stane.

Edit: i to sa sve ventilatorom u kabini. :D
Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Domaci traktor kazu. Ako je domaci traktor gde se proizvode najvazniji delovi sto cine jedan traktor tj. sklop koji se naziva traktor a to su motor,transmisija,hidraulika?
 
Morate dati šansu novim idejama, pa i ovoj , zašto da ne.
Ako se ispostavi da je traktor dobar, pouzdan, a povoljan sa cenom, biće dobra stvar za sve.
I za njih kao proizvođače i za nas kao kupce.
Bolja ponuda na tržistu, veći izbor, povoljnije cene, sve to vuče jedno drugo.
To sto smo mi skeptični prema svemu i zajedljivi, to je do nas a ne do ovih koji pokušavaju da izguraju ovaj projekat.
 
Slazem se i ja sa ovim napisanim....ako stvarno bude pouzdan i ok (ne ocekujem ne znam ja sta, ali svaki pomak od imt koji se i dalje najvise vozi je dobar) a vidim na slikama da izgleda ok, plus ako jos drzava stane iza kredita nekih za nabavku istih a povoljnih, meni je to bas lepa prica.....naravno, tu su nasi muvatori uvek u vlasti da sve upropaste kao i uvek
 
Ееее кад би кркобабић јуниор понудио то уз куће на селу и ко жели да ради државну земљу, као што је било помињано и ја би се пријавио. Ето државног и одрживог пројекта.
 
Realno kineski traktori YTO i foton, su dali svima zadatak da na nasem trzistu moze da se pojave traktori cenovno prihvatljivi a da zavrsavaju posao.
Belarus je oduvek tu.
Ako ne budu u tom rangu nego izmedju cene kineskih i zapadnoevropskih masina, opet ce biti dobro, ali ako se drzava ne ukljuci da podrzi taj projekat (subvencija, beskamatni krediti) tesko ce uspeti.
 
Nazad
Vrh