lubenice i dinje

Pa sta je to sa cenom? Jel ponuda toliko velika?

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
A narod opet sve skupo placa...

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
50 dinara kg na pijaci... kvalitet nikakav... necu skoro da kupim lubenicu, em skupo, em lose... Nije ni cudo sto je losa potraznja
 
Ako vam sta znaci poredjenje cena, znaci nemam nameru provociranja, u Italiji u supermarketu cena lubenice prekjuce 0,29 Eura a juce vec pala na 0,19 Eura kg.
 
Koja tuga od prodaje...cena ispod 10 din. Najcesi kupci su cigani,a najvise u toku dana se prodaje musterijama koje uzimaju od 200 do 500 kg...
 
stigo i moj bostan....veceras isli u komsiluk pa ponijeli jednu,sutra moram dat drugom komsiji da bude ravnopravno,malo fameliji podijelit i eto kakva je moja racunica
 
Jel pokusao neko sa orosavanjem bostana? jel to izvodjivo? Nisam postavio creva za kap po kap a sada mi je bostan tek zavezao,imam lubenice od 1kgdo 3kg ali kise nema na vidiku a sada sam nemocan da bilo sta uradim,razmisljao sam da pokusam jedan deo pa da vidim sta ce biti,nemogu da se spasim od grinja i pauka navalio samo tako.Do sada prskano 5-6 puta, Antrakol,Promesa,Ridomil,Actara,Sanimate,Folio gold,Pinto,Eco booster,Cabrio Top dva puta,Armada. evo veceras idem ponovo Nisuron i Armada i to mu je od mene pa neka sagori.U pitanju je hibrid Varda i malo Vasko.
 
Nazad
Vrh