lubenice i dinje

Iskreno za mene je cena od 18 din. dobra, ja bih sklopio ugovor sa bilo kim i na 15 din. po kilu., a sto se tunela tice jedan dinar u proseku po kilu vise otplacuje svu foliju a bagremac ima koliko hoces. Juce se cuo sa jednim nakupcem iz Kragujevca uzima bostan iz Makedonije i Albanije po 13 din. E TO JE NAS PROBLEM, ali sta da se radi kad drzava ne vodi racuna ni o mnogo bitnijim proizvodima a kamoli o bostanu.:ppozdrav:
 
Ma mene brine ova velika žega i suša,natjeraće sav bostan da sazori pa će biti prevelika ponuda.Tad će i 15 dinara biti misaona imenica.
 
U tom slucaju bicemo zadovoljni i sa deset dinara. Kad praci mogu da budu 100 din., sto bostan ne bi bio 10 din.Ikreno mene nista ne moze iznenediti .:sjasi:
 
Branje je masovno počelo,ono što sam rekao prije to se obistinilo.Ako ovako nastavi žega,od 15-tog avgusta cijena bostana ide na 30 eurocenti na veliko.
Živi bili pa vidjeli.
 
Neznam kako kod vas ali kod mene lubenice postale dinje sve od sunca izgubile zelenu boju i sad su skoro žute.
 
j81ydk.jpg

skyyqv.jpg

30dc8ly.jpg

14j18jd.jpg

2pq9652.jpg

Slike od danas sorta "farao" lubenice su od 10-20kg
 
Ima li ko lubenica za prodaju i da hoce da ih dovozi na pijacu u blok 44 (Novi Beograd)

Moji prijatelji traze oko 1.000 kg na 1-2 dana

Saljem kontakt na pp
 
Nazad
Vrh