lubenice i dinje

siki2 tesko da se drugacije zove, mozda ga nema.Iskreno ne znanm ko ga proizvodi a kod nas ga uvozi ''Agro market'' iz Kragujevca.Deluje na divlji sirak,muhar,kukuruzar,pirevinu i ide u koncetracici od 1l/h kao sto rekoh ja sa njim prskam sve uskolisne korove po povrtarskim kulturama,vocu,soji,moze i lucerka i zadovoljan sam.
 
siki2 tesko da se drugacije zove, mozda ga nema.Iskreno ne znanm ko ga proizvodi a kod nas ga uvozi ''Agro market'' iz Kragujevca.Deluje na divlji sirak,muhar,kukuruzar,pirevinu i ide u koncetracici od 1l/h kao sto rekoh ja sa njim prskam sve uskolisne korove po povrtarskim kulturama,vocu,soji,moze i lucerka i zadovoljan sam.

Fino ti ja obišo sve poljoapoteke kod mene a kad pitam za kletoks oni me pitaju šta je to kad im kažem oni gledaju u mene kao u budalu. Onda sam si dao truda i sve pronašao Srbija to uvozi iz Kine i u ratarstvu na ovom forumu ga spominju i kažu da su veoma zadovoljni samo naši pametnjakovići to netrebaju.
 
Eto i Kinezi da naprave nesto dobro :haha: Pa sta da vam radim ostaju vam ove druge kombinacije malo su skuplje ali su proverene :ppozdrav:
 
Evo nekih slika od juce, rastu ko lude...

d7bir.jpg

sxywd1.jpg


Evo je fantazija, ova fleka je od leda koji je padao pre par nedelja...

2cf9vkp.jpg


Evo i vaska...
1zmef45.jpg
 
kakva je situacija kod vas ,ja danas uzbrao desetak dinja za probu,trebalo bi do petka da se krene u prodaju.....
 
kod nas se prodaje pod imenom SELEKT ILI selekt super a distribuira firma agroteks.Najviše ga koriste repari
 
Slazem se sa pusenjem za lubenice...bar i sto se mene tice. Sitan bostan, nije bilo kise a na toj njivi nemam vodu. Ispod najlona ispucala zemlja. Imam lubenice od 3-4kg kje su zrelem na silu. I prodaja ide katastrofa, jedna prokolica se prodaje 3-4 dana a za cenu da ne pricam...
Evo kako izgleda...poceo brati pre 10 dana...

289fspx.jpg
 
nikola indjija pa to je sasvim korektna cena i kod nas se krece tako. Zamisli bosserb sa 10 vagona po hektaru to mu dodje nekih 1 800 000, malo li je na ovu bedu, cak sam i ja sa mojih skromnih 5 vagona zadovoljan.:osmeh::ppozdrav:
 
Nazad
Vrh