LTZ

Ma znam,ali luda glava sladje mi bilo,posto sam kad sam prolazio kroz futog naso t 25 za 700 e sa novim gumama sve u fulu i uzmem njega trebale coveku pare isao za bosnu ja neznam dal sam ispravno postupio ali zatovoljan sam bio sa njim

Kako ti swe to nalazis tako powoljno,daj nadji meni xd!!
 
Pa jbg treba da trazis po netu imao je jedan u jagodini msm u selu dulenima T 40 Za 1000e lose gume ja sam iso da gledam nije bio ispravan povuko ga covek da upali i on sjebe nesto zarasta coveku ja mislim da bi ga sad dao kao nakilo Covek se zove perica e sad ima jedan problem taj ogl je istekao ja sam trazio po netu ali neuspesno broj nisam memoriso ali koga zanima nek proba da cacka po netu mozda mu i izbaci ali vidise da je cica batalio sve mator covek ubacicu i neku sliku cim prebacim iz telefona
 
Kako ti swe to nalazis tako powoljno,daj nadji meni xd!!

Ja bre nisam nikako te srece da naletim na tako nesto nego sve platim po redu jbga. Ako se odlucim da pazarim T40 povescu ortaka koji vec ima T40 4x4 u perfektnom stanju (pre 2 god je platio 4000e) pa ako procenimo da je menjac OK za motor mi i nije tolika frka.
Sto se raspitivanja tice, treba da se proveri kod mehanicara koji rade traktore, oni obicno znaju ko sta ima po selu, a jos kad naletis na prikljucke i traktor djuture, e to je prava stvar:ppozdrav:
 
Hahah ma ni ja nisam te srece swe platim troduplo a bar da walja heheh salim se nisam jos na tako jeftino naleteo tj bio je jedan 533 bez kabine jedno stepeno kvacilol bez papira tj izgubljeni matori ljudi kod njih 20 god traktor i radili su u dobanovcima valjda tada zamenu staro za remontovan traktor i nesto tu nisu uradili kako treba i nema papire i otiso je za 1150 e nove gume,sediste,palio po hladnoci solidno bez obzira sto je 533 nego ocu necu i udade se dok se ja smislim ode negde u vojvodinu posle se jawljo cowek prezadowoljan.
 
PKB Nije surcin veliki ima jedan covek zivi pored stadiona Malo mutav zove se djole od njega ja uzimam freze i kad naleti nesto,stariji covek
 
Evo i mog LTZ

03072011032.jpg




photo0017za.jpg
 
Bogami lepa masina!!

---------- Poruka napisana u 19:30 ---------- Prethodna poruka je at 19:26 ----------

Samo ti fale prednji tegovi i bice jos lepsi...
 
seljak saki
Nemam nameru da ih montiram jer ovako on ima dovoljno snage ako su gume prednje dobre.
Predrag003
Kuka je ista kao i svaka druga automatska. mogu ti slikati kuku van traktora jer je ne mogu montirati sada po snegu jer mi je traktor napolju, dimenzije tacne svakako dobijas. Za kuku koju ja imam moraces da kratis poluge koje nose masine.
 
DAli gubim nesto ako skratim poluge ??:sta:

Dobijas na podiznoj moci. Za sada od prikljucaka nisam mogao nositi tanjiracu i kod imt frezera mi je kardan trebao duzi, ostalo sve ide bez problema. Njemu su dosta dugacke poluge tako da i sa skracivanjem one dosta vire iza tockova.

---------- Poruka napisana u 14:40 ---------- Prethodna poruka je at 14:31 ----------

VLADJ od koga si kupio traktor jer vidim da su srbobranske tablice?

Dragan Maletin, Turija, Srbobran (iz saobracajne). Traktor je pre dosta vremena dosao ovamo mozda 15-20 god, a ja sam ga kupio od coveka koji je traktor doterao iz Srbobrana, tako prvog vlasnika nikada nisam ni sreo.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko dali se moze na t40 stelovati prednji tockovi mislim nelezu gume citavom povrsinom na asvaltu nego malo ukrivo? mada mislim da je to tako fabricki namesteno...
 
Ja mog palim sa cetiri akumulatora mrzi me da cekam grejac i de kompresor sve je spremno samo spojim i kad zaverla oce anaser da iskoci
 
Nazad
Vrh