Lovačka tema

Za lov i nije tako strasno,ali za pucanje na letece mete ufff,puska 3000e samo,pa municija,dve kutije spalis za 30min a kosta 2000din...Ali sto kaze kolega zadovoljsto je cudo.
 
Pucanje na glinene je vec skupa igranka,samo za one sa dubljim dzepom :osmeh: Slobodno kolega za pusku dodaj jos 2000e i to za polovnu ::samo bes::
 
Za neki Perazzi
1468_1.jpg
 
Kakve veze ima sto nije lovac čovek govori istinu. I šta bi mu mogao reći, ti kao lovac, koje objašnjenje i razlog osim neko ličnog zadovoljstva.
Lovci mi nikad nisu bili jasni niti će biti. Ubijati radi zabave je...
Sedi, razmisli da tebe neko lovi iz zabave, trebalo bi ti biti sve jasno.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka

Ja sam danas izasao da napunim hranilice, realno prehranicu nekih 100 - 1000 fazana naprimer od toga za celu sezonu lova cu da odstrelim mozda 4-5 fazana .
Covek koji prehranjuje naprimer bikove hrani 10 komada od toga svih 10 zavrsi u necijem tanjiru . Pa kako im nije zao ubiju te divne bikove radi mesa hladnokrvno im zabiju noz, odseku glavu :((( Isto tako i sa pilicima , svinjama , a tek taj divni slatki zecic sto trckara po boxu onako sav mekan i sladak i onda mu zabiju noz i odseku glavu da bi ga pojeli :((( ... o jagnjetini da ne pricam siroma mali BEEEE ...
Sto ti kazes :sedi, razmisli da tebe neko hrani cele godine da bi te pojeo .
Svi mi volimo dobro da pojedemo sto je realno bili lovci ili ne, za mene je lov druzenje(za 90% lovaca isto) , dorucak , rucak (jelo) , setnja u jutarnjim satima , najmanji deo lova je sam odstrel ... ko razume razume ko ne neka se seti malog jagnjeta kako bekece dok ga bude stavljao u usta ;) Kolege dobar pogled ;)
 
Na zalost jos prosle nedelje,a fazani ocajni posto jako slabo imamo prirodnog legla kupujemo i nasi debili iz upravnog kupe fazane iz tri lepe p... materine kao u Vojvodini nikde nije bilo ovi doneli neke zakrzljale evo vec mesec i po dana ne mogu sebi da dodju,a koliko mi se cini i nece pustili ih po ataru i jos nisu podivljali gluplje fazane nisam odavno video cak su gluplji i od tovnih pilica.A ovi nasi retardi kao sto pre da se pocne lov dok ima jos vegetacije juce nisam ni isao kad moras da ga sutnes da bi poleteo ili iole iskusniji pas ga hvata iz marke.
 
Mi smo juce krenuli...Sto se tice sa pticama iz prirode ocigledno je da je i kod njih susa uzela danak
 
Ova susa jedino moze da znaci za malo bolju populaciju zeca ove godine. Primetio sam da ih ima malko vise nego inace. Nisu jake kise bile i dugotrajne da pobiju legla, a kolika je susa bila ljudi nisu koristili totalne herbicide pa je preteklo nesto i mladih primeraka. Primetio sam pre par dana bas mlade zeceve a vec je kasni deo godine za njihovu reprodukciju
 
Неком су спремни и за вечерас

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ja sutra preskacem,moram burazeru da posejem zito,jbg....A i onako nisam neki ljubitelj lova po ovom toplom vremenu,sav se usmuram...
 
Koliko se placa porez na lovacku pusku i karabin? Cujem od sledece godine trebace lekarski pregledi za lovce, i metalni orman za drzanje oruzja u kuci.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Porez se za sada ne naplacuje....
A lekarski treba odavno,npr ko sada hoce da kupi oruzije i naravno orman sa katancem,municija u poseban odeljak...
 
Nazad
Vrh