lle de france rasa ovaca

kolega stanicu sta reci prizor za oci koji dusu leci,ali odmah sledeca pomisao koja mi pada na pamet,koliko je sredstava snage i volje,naravno i ljubavi trebalo da se dodje do ovog nivoa.i jos vaznije koliko se danas sve to isplati?(sigurno ni priblizno koliko bi trebalo?)ja sam u poredjenju sa vama bas amater,ali sam i za to malo imao velika ulaganja,mogu misliti kako je kod vas to islo...sve cestitke i ako me put nekada nanese u vase krajeve,vole bih sve to videti i uzivo!
 
Krenucu od pocetka makar mi oci ostale buljave od zevanja u ekran telefona. Ako ovnicu od 5 meseci jos nije naborala koza iznad njuske i rasirila hoce li kasnije? Ima glavu vecu i siru od mog matorog ovna bez rase ali ob bora ima samo linije koje se vide ali nabora jos nema a poceo je da mu se siri deo od cela do njuske.
 
Dobro vece svima!

Slike aprilskih dviski sjagnjenih oko 3 mjeseca
2usit6b.jpg
15rgilf.jpg
jjxk3m.jpg

Slike decembarskih siljezadi
t7iqds.jpg
1nz6s1.jpg

A ovo su slike septembarskih siljezadi
1nz6s1.jpg
pytrc.jpg

Momci zahvaljujem na prikazanim slikama i cestitke na vrhunskom odgoju, pozdrav svima!
 
Poslednja izmena:
mislim da ova predposlednja slika nisu septembarske siljegice nego samo ova poslednja.ali to je nebitno,svaka cast na uzgoju.
 
mislim da ova predposlednja slika nisu septembarske siljegice nego samo ova poslednja.ali to je nebitno,svaka cast na uzgoju.
U pravu ste za sliku, sinoc sam vidio da sam postavio dve duple slike decembarskih siljezadi a ovu sto sam mislio postaviti nisam, svaka cast na zapazanju ! :ppozdrav:
vzjz1k.jpg
 
Pa samo to toliko najbitnije radis kako treba a imao si srecu da u startu uzmes proverenu genetiku, ja se lepo osecam zato sto se uvek odusevim kad izbacis slike dace Bog da me nekad put navede u tvoj kraj da uzivam uzivo pozzzz:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:
 
Nazad
Vrh