lle de france rasa ovaca

Kad proslavimo Djurdjevdan :veseljak:: s Bozijom pomoci pravac kod Jevtica, po pet rezervisanih zenskih pa da uzivo vidimo kako to sve izgleda
U sklopu tog projekta jos ljudi je nabavilo ovce iz Francuske, zna li ko o kojim ljudima se radi?
 
kolega stanicu,svaka vam cast,grla zaista top klase,genetika se vidi odmah,proporcije obimi i sve ostalo,kao iz kataloga,naravno necu pominjati nista drugo jer za takvog odgajivaca i ovakva gral o tome se ne diskutuje.jos jednom hvala na ovim divnim fotografijama.zenka sa zenskim jagnjetom je neprocenjiva.
 
Iskreno, ja sam ocekivao da ova grla ekstreijerno znatno bolje izgledaju. Sto se proizvodnih parametara tice, ne mogu da sudim ali sto se eskterijera tice, da ovaj covek ne kaze da su zivotinje iz FR ja ne bih poverovao, cak mislim da je ovde na forumu prikazano mnogo vise eksterijerno korektnijih zivotinja. Opte se ogradujem i naglasavam da je ovaj komentar vezan za eksterijer zivotinja sa snimka.
 
Neka ti je sa srecom put i kupovina. Kada budes kod Pedje on ce ti objasniti u vezi tog uvoza i ko je sve dobio....
Hvala Bato.
Bas me interesuje kako uzivo izgledaju, naj vise me zulja onih 500e za muskoga, da je ovan pa da vidim sta kupujem a ovako nikad se nezna u sta ce izrasti

Posto naj vjerovatnije idem kroz Bijeljinu, da nemas koje zensko jagnje za prodaju?
 
prvo bi gledao ko su mu roditelji.onda bi trazio da grlo bude starosti preko 6 meseci jer do tada ce se i eksterijerno formirati i onda bih imao racuna da platim tu cenu i naravno da su moje ovce jako jako dobre i da ih na dalje moze popraviti jedino ta nova genetika
 
Ja kupujem zensku IDF jagnjad, ali bih htjeo kad vec osnivam IDF stado da ga osnivam sa dobrom genetikom, a ne da poslije moram popravljati genetiku.
Vidjecemo ili ovo ili u kod vas preko po jednoga, samo je malo problem granica
 
ako hoces tako, onda spremaj pare i zrvuj se za svoj cilj,lestvicu si sam sebi postavio
 
4j2sts.jpg
2lxbaqw.jpg
5xpzbm.jpg
10h9fmf.jpg
2cgdd0p.jpg
2hxaydi.jpg
IMG]http://i62.tinypic.com/1[21py08.jpg[/IMG]
2w71udz.jpg
Ovce koje su imale jagnjad u septembru i oktobru, ojagnjene ponovo krajem marta i u aprilu. Pozdravljam kolege odgajivace!
 
Lepo izgleda stado, a i jaganjci.
Vidi se da vodite racuna o svemu.
Cini mi se da nisu bas pogodne jasle na slici broj 5, jer ima dosta rastura, ali to izgleda ne smeta ovcama, jer su u odlicnoj kondiciji.
 
Sinoc jagnjad svecano stigla u stalu. 5 zenskih od ovaca iz Srbije i jedan muski od uvoznih Francuskinja.
Ovce uzivo izgledaju odlicnu, a jagnjad kao mali bilderi. Takodje za domacina Predraga i njegovu porodicu sve pohvale, docekani smo i ugosceni samo tako, nemam rijeci. ::vino::
 
ovci se ne vidi vime, predpostavljam da se prvi put jagnji,vidi se da jagnjad nisu zgrcena sto znaci da ima dovoljno mleka.srecno sa daljim jagnjenjem i da ostano kao do sada.
 
Nazad
Vrh