Licitacije poljoprivrednih masina

pa 200 eura baterija, i jos onaj ram..
 
Da sam imao novaca viska, kupio bih ja onog jednog 171 da se malo sigram kad mi je dosadno :D

@milan_spay @spajki

Od sada ne vodim oca parti brejkera na licitacije i slicne manifestacije sa skupinama ljudi koji se poznaju i druze posto on uvek zeli da ide kuci kada je najzanimljivije :D U svakom slucaju, hvala na pozivu!
 
pa ja hocu da radim vuceni kembridz, imam ram i sve, ali vec vise od 85000 din nisam hteo da dam.. jer kod nas je tesko nabaviti te baterije, a nov noseni kod nas je oko 1400 eura..
 
pa eto biznis.... ako imas tri baterije viska za 200 eura po komadu odmax kupujem :osmeh:
 
Ako se misli na ovaj,onda ni 8m nije tacno.
img1770.jpg
 
Kish, taj je pazario kolega iz Knicanina za 120000 a onaj drugi ram je ostao za sredu. Trebao sam uzeti jedan od ta dva....
 
Sve te mašine koje idu u Kikindi na licitaciju su iz Matijevićevih kombinata.Konkretno sve prikolice,šleper,zastavica,neki lafeti,zaprašivač semena....su iz mog sela.
 
Te zmajeve 510 i 511-vagonke su sedi i vozi,a one dve sa rapavim stranicama od 7-8t bi se morale odraditi stranice.Mada su te dve jako dobre jer su vukle samo semensk robu i plevu iz silosa.
Razlog prodaje je što su kupili nove velike prikolice.
 
Nazad
Vrh