Licitacije poljoprivrednih masina

Nemogu sutra doći ako se ne proda prikolica UP-12 tehnostroj vidite dali je čemu i koja je početna cena.
 
ja sam sada dosao, licitirao sam kembridž valjak dosao do 85000 i odustao, neki lik uzeo za 86 il 87000 din samo je digao cenu , onda je uzeo rasipac djubriva i tako ko zna sta je sve uzeo.. al je tamo sve i svasta, nisam mogao da verujem da su tolko mogli da raskantuju te masine :haha:
 
Bio sam,i jednom recju OTPAD.
Kombajni Zmaj 171 su otisli za neku realnu cenu,od 340-480 000,jedino je zadnji nateran na oko 800 000,koji je bio "kompletniji"mada svi su nekako podjednaki bili koliko sam primetio.
A za Case kombajne,nemam reci,relativno mladi,a rascerupani da je to strasno. Taj malo kompletniji je otisao za oko 880 000. Cena slicna poslednjem zmaju 171,ali ima dosta ulaganja. U kabini nema ni sediste,a o ostaloj elektronici,da ne pricam.
Zao mo je sto sam uopste i dolazio,ali nisam se ni dugo zadrzao. Mogu reci da je licitacija bila dobro posecena :D
 
Za mica967
img1771.jpg

img1773.jpg

img1774.jpg

A vi sto ste bili,a niste hteli da se javite,nemam reci za vas...Mene tesko da niste videli,jer sam imao zeleni kacket sa poljoinfo natpisom.
 
Nazad
Vrh