Licitacije poljoprivrednih masina

Jel neko bio danas na licitaciji jel se prodao telehender claas i u kakvom je stanju?
 
Nije se prodalo skoro nista... Ne pamtim losiju licitaciju od ove. Krs do krsa a cene visoke. Najvise je prodao rakije i verovatno najvise zaradio. 100 dinara casica rakije... BRUKA
 
On je u kompletu sa Megom. Samo jedan ubijeni 8-redni consped je posebno prodavan.
 
Nije se prodalo skoro nista... Ne pamtim losiju licitaciju od ove. Krs do krsa a cene visoke. Najvise je prodao rakije i verovatno najvise zaradio. 100 dinara casica rakije... BRUKA
Lepo su oni to zamislili. Traktor isteran pa umesto u otpad da se proda za 25-30k evra. Zato i nisu nista prodali.
 
Nisam obraćao mnogo pažnju na kombajne, svima imaju dosta sati vršalice. Mislim da su sve mašine precenjene. Te polovne mašine stoje stalno na tom mestu tako da se mogu uvek videti, verovatno uz najavu.
Ja se ne sećam da sam uopšte video neki telehendler.
 
Screenshot-20220318-085348-Facebook.jpg

Ovde ima svega.
 
Ja bas pratio par stvari na ovoj aldahra licitaciji, i jbt vidim jedan isti korisnik licitira sam sa sobom lol ,ladno covek licitirao po 20-30 koraka .....bas sad proveravam mail i eto surprise.


Poštovani,

Primetili smo da pojedini učesnici licitacije u toku postupka licitacije postupaju suprotno pravilima javnog nadmetanja.

Naime, javno nadmetanje sa dva ili više učesnika sprovodi se kroz naizmenično nadmetanje učesnika licitacije, odnosno uvećanjem cene u odnosu na prethodni licitacioni koraka koji je preduzeo drugi učesnik. Međutim, uočeno je da pojedini učesnici po više puta ističu ponudu u odnosu na svoju već datu ponudu, odnosno uvećavaju cenu prethodnog sopstvenog licitacionog koraka, a što je suprotno pravilima javnog nadmetanja.



Zbog svega navedenog, obaveštavamo vas da će biti ponišetene sledeće aukcije broj: L30024602 i L22552299



Takođe, koristimo priliku da vas obavestimo da ćemo, ukoliko se ova praksa bude ponavljala, ubuduće odmah poništavati slične aukcije i da ćemo učesniku aukcije koji bude sam sebi podizao licitacione korake onemogućiti dalje učestvovanje u nadmetanju na AlDahra Aukcijama uz oduzimanje depozita od 5000 RSD.
 
Nema licitacija ali Zadruga "Srem" prodaje deo mehanizacije slobodnom pogodbom i to:

Kombajn Deutz Fahr C 7205 TS sa hederom za žito i kolicima za heder
Adapter za kukuruz Olimac Drago, 6 redni, 2016 godište
Uredjaj za suncokret Deutz Fahr
Plug Gregori Beson 5 obrazni, 2015 godište
Tanjirača 32 Monster, Agromerkur Ada, 2015 godište
Traktor Deutz Fahr Agrotron 62.10, 2015 godište
 
Nazad
Vrh