Letovanje 2023

20230813-103914.jpg

San Gimignano. Nema guzve, i najbolji gelato na svetu.
 
Gdje ste spavali ,kako ste nasli smjestaj , kolko je kostalo ? Imas neku preporuku , moze i u pp. Planiramo slicno u sept,okt, plus do Rima. Sta se tu desava kad krene feragosta?
 
Spavamo jos uvek.🤣 Nasli smestaj u Agriturismo Inalbi, par km od Firence, mesto se zove Impruneta, u Kjanti regionu. Bez bukinga, stali, pitali smestili se. Cena 180 eura za nas dvoje, nocenje sa doruckom. Feragosta je doprinela da nema lokalaca, samo ugostitelji ostali. 🤣
Guzva je u Firenci uzasna, turista kao pleve. Sijena je po meni toooop, prelepo iskustvo. I sva ova mala mesta. Greve in Chianti, Panzano... preporuka za Daria Cecchini-ja i njegovu mesaru/ restoran, lik je lud 1000%.
 
A gore , Djenovski zaliv , pa azurna obala i to ? Neces ici? Vjerovatno je previse odjednom ? Tu sam prolazio auto putem al imam zelju nekim malim putevima uz obalu .
Lala , jel se vracate tu na isto prenociste ili se selite ?
 
Dugo smo se razmisljali sta i kako, zbog dece se trazila neka bliza destinacija u Grckoj i evo upravo je pala odluka da to bude Kallithea na Kassandri, nismo nikad bili do sad pa da vidimo kako je :D
Ima li neko neke preporuke gde otici i sta videti u okolini ? Mada nisu nam nesto mnogo odresene ruke sa dva bebca xD
 
Koliko si dana proveo u Toskani i da li je to dovoljno da se obidje, i vide te neke značajne stvari.


Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh