Letovanje 2023

Svaka im čast.
Sve u hotelu je strava al me je najviše iznenadilo koliko se trude,nema niko neljubazan,nema šanse da nešto zatražite da vas odma neko nije uslužio,obavezno pitanje je odakle ste ,kad kažete Srbija obavezno je neko pitanje na srpskom tipa kako ste,jel vam treba nesto idt..
12d9b96fa3267e2dea9136c0e62ce1bc.jpg


Послато са SM-S908B помоћу Тапатока
Kakve su im plaze? Dosta ljudi ide tamo a nisam vidio neke slike plaze?
 
Kakve su im plaze? Dosta ljudi ide tamo a nisam vidio neke slike plaze?
Ovo mi je drugi hotel u Hurgadi i u njemu kao i u prošlom je peščana plaža, samo što je u prošlom bila skoro pa bela "nula" što bi zidari rekli a ovde je nešto poput jedinice i zuckast je,sve u svemu više nego odlučne, bar ove gde sam ja bio.
I voda je potpuno prozirna kao da je nema.
 
Pre jedno 2 nedelje mi je bio drug u Hurgadi I isto je bilo zezanje na temu ajkula,kaže drug samo ako ja stojim na nogama tucicemo se ona i ja pa ko pobedi 😂.
 
Bio prosle godine, sve je bilo top!I ako bih mogao otisao bih opet i ove godine
 
Mi išli na prvi spust u sezoni,mislim da je bio početak maja.Bilo to pre 20g,išao pun autobus izviđača svih generacija.Bilo extra.Naš čamac zakačio stenu i pocepao desnu komoru.Morali smo se prebaciti u ostale čamce.Bila najveća voda tada.
 
Da u maju je najzajebanije kazu. Al ekstra je ovo . Mladji su skakali u vodu , nas par starijih nismo imali herca . Voda 10 do 12 stepeni . Al je dozivljaj ekstra
 
Nazad
Vrh