Letovanje 2022😀

Sada u cg nemaš nigde gužve.
Koliko čujem nema nikoga..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Uvek sam letovao na last minut i uvek je ponuda bila ogromna ali ovaj sok zadnja dva dana nisam imao prilike da dozivim .Nekoliko agencija za Grcku su mi rekli da je sve prodato do 15 ili 20 avgusta pa kada sam pitao neke velike agencije daj mi bilo sta od 10 do 20 jula nije bitno ni mesto i dobijem odgovor nema nista. Jedan drug je uhvatio last minute 1/3 jedva tri sata je devojka u agenciji trazila .Verovatno je ovih dve godine korone i mirovanja ucinilo svoje pa su ljudi zeljni odmora i kaze mi drugarica u agenciji da je potraznja nestvarna i da je tako bilo samo 2008 godine .Neka mesta kao npr Evia koja je bila dzabalesku pre par godina vec su podignute cene ili su to normalne cene nego smo mi u cabru zesce
Sad samo da molim boga da ne uvedu ponovo potvrde za vakcinisanje jer niko od nas nije a to ce se desiti sigurno pitanje je vremena .Za Crnu goru neznam kakva je situacija ali verujem da ce biti slicno kao Grcka a uspostavljena je ravnoteza jer agencije nisu radile nikako 20 te pa i 21 slabije dosta sad je grunulo zesce idemo a drva nisu kupljena za zimu a budzati porucuje da cemo se brckati u ladnoj vodi na zimu :sta:..........ZA SAD SAMO UPOZORAVA .:nono:....................MEDJUTIM NAJNOVIJA IZJAVA JE DA ON TO NIJE REKAO NEGO SU MEDIJI IZMISLILI 🚾
 
Ja sam juče bio u agenciji.
Primetio sam da dosta naših agencija ima manju ponudu apartmana i hotela u Grčkoj nego ranijih godina. Kaže mi ovaj što radi u agenciji da su stranci dosta toga zakupili i da je velika navala.
Rezervisana Kefalonija od 09. do 19. Avgusta, a u povratku ili Lefkada ili Sivota 5 dana..
 
Ja sam u asprovalti, dosao bez rezervacije, smestaj nasao za pola sata. Ovde padala kisa celu noc i danas do 10h.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Vratio se preključe sa Tasosa, mesto Potos, nasao last minute preko Nikane, na fejsbuku, stalno izbacuju neke ponude, nije velika guzva na plazama, vreme bilo fantazija, do 30 stepeni, uveče oko 20, klimu malo palili, cene kao i prošlih godina

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Porcije 7-10e u restoranima na plaži, giros 3.5e, piće na plazi: kafa 1.5 do 3.5e, piva od 3-5e, sokovi 3, cedjeni miksevi 3.5 do 7e. Lezaljke uz piće kako na kojoj plazi, od minimum 5e do 10e. U marketu Masutis: kuvana jela od 3 do 4.5e porcija, piva od 1,5 do 1,9 limenke. Voće je od 1.2e do 2.2e, povrće isto oko 1.5e

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
680e četvorokrevetni apartman smo platili , hotel na plaži Anna Star
Ne znam za dvosobne koliko su, bilo je mesta u Aperito studios dvosobni apartman za mislim 715e
Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Auto se pregrejao bez mnogo upozorenja, benzinac je ali kaoiš nije preskočio, ali je motor bio solidno razvaljen.

Tako da nakon popravke automobila, a što se tiče letovanja ostaje opcija kampovanja na Dunavu.
 
Ja sam juče bio u agenciji.
Primetio sam da dosta naših agencija ima manju ponudu apartmana i hotela u Grčkoj nego ranijih godina. Kaže mi ovaj što radi u agenciji da su stranci dosta toga zakupili i da je velika navala.
Rezervisana Kefalonija od 09. do 19. Avgusta, a u povratku ili Lefkada ili Sivota 5 dana..
Ima i druga strana medalje mnoge agencije su u koroni zbog otkazivanja izgubile apartmane pa su uleteli drugi.A i bogataši su shvatili da kod karantina ne pomažu nekretnine u gradu pa se naveliko kupuje po moru.

Vezano za temu

Mi smo hteli Tursku,ali šanse nema da se nadje nešto dobro po razumnoj ceni,a da budem paradajz turista u Turskoj nešto nemam volje.U Grčku idemo zadnjih 12 godina i dosadilo je,a i već se sve u Julu razgrabilo.

I onda ženi padne na pamet da hoće u Dubrovnik,al tu mora sama,mene komšije ne puštaju u lijepu njihovu.Na kraju se našao kompromis drugar ima kuću kod Herceg novog,pa će žena da se vozi da vidi Dubrovnik.I onako ne volim vrućinu odem rano ujutru plivam kao da ne postoji sutra,vratim se i prespavam ostatak dana :D
 
Auto se pregrejao bez mnogo upozorenja, benzinac je ali kaoiš nije preskočio, ali je motor bio solidno razvaljen.

Tako da nakon popravke automobila, a što se tiče letovanja ostaje opcija kampovanja na Dunavu.
Kad se vratim sa mora,naidji do mene u naselje na Dunavu :ppozdrav:
Ja sam opet na Rabu 8-)
 
Ja sam juče bio u agenciji.
Primetio sam da dosta naših agencija ima manju ponudu apartmana i hotela u Grčkoj nego ranijih godina. Kaže mi ovaj što radi u agenciji da su stranci dosta toga zakupili i da je velika navala.
Rezervisana Kefalonija od 09. do 19. Avgusta, a u povratku ili Lefkada ili Sivota 5 dana..
Opet Kefalonija😃Vala i jeste lepa a nasih nema😂
Ja opet hteo na kefa a moji nece.Oce Lefkadu
 
Jest' lepa Kefalonija,nema šta.
Do sad najlepše mesto u Grčkoj u kom sam bio.
Od aerodroma do Lassi-ja 15-20 min.
Milina. 8-)
Auuu Darko,pa puno je 20 dana :osmeh:
 
Ja ove godine otkazao Kefaloniju i rezervisao 5 dana na Ohridu i 7 dana u Albaniji. Idemo da isprobamo i Albansku obalu.
 
Nazad
Vrh