Letovanje 2022😀

Letovanje na BALI

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Montoya ja koliko se sećam najtoplija voda je u Tivtu. Zaliv pa se slabo osećaju struje sa pučine. Kao jezero stoji voda i dobro se zagreje.
 
Šalu na stranu.
Ja ne znam kako drugima meni more ne prija idem više zbog dece.
Planina je odmor ali ne mislim na Zlatibor itd već na mesta gde nije tako urbano.
Moji su poreklom sa Stare planine tata mi je rodjen tamo.Tamo je odmor.
Kuće su jeftine razmišljam.da kupim neku kucu i izdajem je za odmor porodicama.
 
Slobo, ako cena pšenice bude preko 40, suncokret 100 ... biće para i za te kupovine.
 
Šalu na stranu.
Ja ne znam kako drugima meni more ne prija idem više zbog dece.
Planina je odmor ali ne mislim na Zlatibor itd već na mesta gde nije tako urbano.
Moji su poreklom sa Stare planine tata mi je rodjen tamo.Tamo je odmor.
Kuće su jeftine razmišljam.da kupim neku kucu i izdajem je za odmor porodicama.
I sam sam se razmišljao u tom pravcu, ali ako tamo ne živiš, teško ćeš organizovati takav poduhvat.
To sve izgleda jednostavno, ali turista ipak očekuje kakve takve uslove za svoje pare, pa iako nisu neke visoke..
 
у ставросу је плажа сва под дрвећем што се тога тиче одлична је доста је скупо а највише ћеш се разочарати кад сватиш да су бугари румуни и цигани ових троје има пуно бољи економски од небеског народа и да грци нас воле као народ то је чињеница
Sta je najskuplje tamo, u odnosu na ostala mesta?
 
Kazu mi nekad da sam lud sta sve radim ali evo umem i da odmorim malo da ne brinu dusmani.. :ROFLMAO: Pozdrav iz Grcke za sve kolege i zelim vam dobre prinose i jos bolje cene vasih proizvoda ove godine ;)
20220621-092131.jpg
 
Nazad
Vrh