Letovanje 2022😀

Ova slika je milina za oči, a bilo bi još lepše da je i neki interesantan i skroman kupaći pored.
 
Kad sve preračunam ispada. Nema vanpansionske potrošnje uopšte. Hrana, piće, ležaljke sve je u ceni.
 
Idi bre za te pare da letujem 3 puta :D
EDIT:
Ili bolje ovako, letovanje, zimovanje i jedan produzen vikend za te pare i to da bude prilicno siroko a ako se malo pristedi moze i mnogo vise da se dobije.. :D Znam da su pumpali cene ali ovo je prepumpano za sve pare..
 
Prepumpano ne Prepumpano to je sto je.
Imam dvoje male dece pa mi voznja od 7,8,9,10 sati do Grcke ili CG i jurenje smestaja, jurenje restorana ili spremanje hrane nikako ne odgovara ostaje samo ovako nesto.
Cene nisu male al kao sto je Mims napisao finansijski to mu dodje mozda isto mozda neki dirar skuplje ali je odmor mnogo "laksi" .
A cisto uporedjivanja radi hotel u kome sam bio prosle godine za nas cetvoro je izlazio 1950e isti taj hotel i potpuno ista prica ove godine 4500e.
Cena strasna al da tragedija bude vece sve rasprodano.
 
Ko jednom proba all inclusive zna da vredi.Ja ove godine nisam placao smestaj,pa opet 1300€.U Boki lezaljke 12€,izuzetak Tivat gde su 15€.Dok jedes,pijes nakupi se lepo.Parking 80centi,trajekt 5€.Skuter 60€/h.
 
Prepumpano ne Prepumpano to je sto je.
Imam dvoje male dece pa mi voznja od 7,8,9,10 sati do Grcke ili CG i jurenje smestaja, jurenje restorana ili spremanje hrane nikako ne odgovara .......
Hotel Bečići ( bivši Naftagas ) je imao povoljne cene ( bar pre ove epidemije )
Solidan smeštaj , veliko dvoriste Malte ne je na plaži , more sportskih sadržaja ( stoni tenis , bilijar , Džim sala , odbojka na pesku , mali fudbal , košarka mini golf.... ) svoje ležaljke , klopa švedski sto , i što je najvaznije animatorku za decu . Bukvalno uzmu decu pre podne , naprave neka takmičenja i vodaju ih tako da ih vidimo samo oko obroka .
Naravno , radi se o malo starijoj deci
Videću ove nedelje da li je i dalje tako .
 
Poslednja izmena:
Hotel Bečići ( bivši Naftagas ) je imao povoljne cene ( bar pre ove epidemije )
Solidan smeštaj , veliko dvoriste Malte ne je na plaži , more sportskih sadržaja ( stoni tenis , bilijar , Džim sala , odbojka na pesku , mali fudbal , košarka mini golf.... ) svoje ležaljke , klopa švedski sto , i što je najvaznije animatorku za decu . Bukvalno uzmu decu pre podne , naprave neka takmičenja i vodaju ih tako da ih vidimo samo oko obroka .
Naravno , radi se o malo starijoj deci
Videću ove nedelje da li je i dalje tako .
Poletanje za tursku 23, tako da je za ovu godinu kasno.
Iskreno meni je svejedno koje more jer ni jedno ne volim, deset dana na 40+ stepeni mi dodje kao kazna a ne odmor al zena i deca vole pa se mora.
Za mene je odmor neki bungalov pored drine, brvnara na tari u debeloj ladovini ili nesto slicno.
 
Danas se vratio sa odmora,jos dogodine videcu dal ce me cekati cestitka u bih posto mozda me uhvatila speed cam
f289acd29a4cd7ed4c15c4527603f50b.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Далеко је следећа година... можда се следеће године штампају неки нови атласи... уосталом увек можете у Грчку...
 
Nazad
Vrh