Laverda

I gosopodin Zombi666 je pre kupio traktor nego što ćete Vi kupiti kombajn, a sezona prolazi!
 
Ja kupujem kombajn za kukuruz,a najveci je fazon sto mozda i necu uzeti kombajn nego placati uslugu,jer moja osnova je stocarstvo koje iziskuje isto velika ulaganja i vreme,e sad nije fazon kupiti to je najlakse samo sta(pa posle da me placem) pa ako vec kupujem onda da kupim nesto sto mi odgovara, ali ako je problem sto me interesuje svaka marka i svaki kombajn sto se pojavi,i ako je problem sto se raspitujem o raznim kombajnima onda ja se izvinjavam necu vise,ali sam mislio da forum za to sluzi.
 
Za kuruze je najbolje uzeti aksijalce nesto poput TR od NH ili drugih,a za zito DEUTZ HTS ili .....,a za sve i jedno i drugo ClAAS-a 204 Mega
 
Samo par pitanja da postavim zašto Claas Mega 204?
Zašto kombajn sa aksijalnim bubnjem samo u kukuruzima, a ne u ostalim kulturama?
I na kraju zašto je Deutz HTS najbolji za pšenicu? Još nešto ni jedan ne odgovara teme! :sta:
 
Da.

I tada bi za svaki kombajn nasao manu i gresku.

Cekaj u cemu je problem ?? jesam ja nesto pogresno reko? il sta? sad treba sutra da odem da kupim kombajn da bi ti bio zadovoljan ? ? ? ? ?! JeL forum napravljen da bi ljudi kupili kombajne traktore ili ostale masine ? ?! ti si kupio kombajn i sad si pametan ? ? ?! kom sam nasao manu?? Izvini stvarno nek me moderator izbrise sa foruma ocigledno nekim ljudima smetam!!!


panonstip zasto claas mega 204 jer ima solidan kapacitet,uglavno je sa seckom i klimom,moze se zakaciti na njega 6 redi adapter i da peva,ima solidan bunker,uglavnom su kombajni 95.godiste pa na dalje,i dosta su aktuelni.Ne mora biti 204 moze i novi tukano npr.ali Ovo je tema laverda koliko ja znam,nzm zasto i postavljete u ovoj temi takva pitanja.


p.s. kishrobert slodobno daj post nekom moderatoru pa nek me izbrise sa foruma jer sam reko da cu sigurno kupiti kombajn do 01.07.2011. a nisam ga jos kupio.Ili me tuzi privatno ipak je to veliki greh,cast uvrede itd!!!
 
ovo jedna laverda nije ni skupa samo imali delova za nju,kaze covek oko 10 hektara na dan moze da skine.
http://www.mojauto.rs/polovni-tarktori/747765_LAVERDA_152-specijal_2000_god

gregorije se izvinjava sto se toliko dugo cekalo na odgovor, imam puno posla pa nestigne da ode na forum....

nisam bas siguran ali mislim da ovaj kombajn ima jedan privatnik iz backog novog sela, po izgledu rekao bi da je to ta serija, on je prezadovoljan sa njima, mogu te cak i povezati sa njim pa da i od njega cujes...

sto se tice delova, sve imas u novom sadu, firma agro cesla, i za nove i za stare serije, tako da delovi nisu problem...ako je u dobrom stanju samo uzimaj a ako ne uzmes javi se meni pa cu ti skinuti kukuruze!!! :osmeh: :osmeh::osmeh:
 
Evo pre 2-3 nedelje su stigle dve nove Laverde u Padinu. Ja mislim da Gregorije83 zna za to jer mi se čini da smo se i lično sreli kod Ondreja, vlasnika jedne od njih. Probaću da ih uslikam ali tek posle žetve jer su po ceo dan u radu a noću ne vredi da ih slikam.
 
znam za obe, jedna je m 305 a druga m 306, ozbiljni kombajni, slikaj ih pa stavi slike ovde i pozdravi mi martina....

nema reklame druze :osmeh: , ne radi gregorije vise u cesli, presao je u privatnike!!!
 
Gregorije jel moze malo pojasnjenje sta znace brojevi npr 305 i 306 jel 3 serija a 5 i 6 velicine ili je 3 velicina a 5 i 6 serije,nadam se da si me razumeo.
 
Vozio sam u Beceju laverdu 296 lCS, ljudi moji kako to radi i ide .... Gregorije moze li malo objasnjenje razlike izmedju M serije i LCS.Uopste vise ne radis u cesli ili si na godisnjem pa se zezas??
 
Ako ste uopšte čitali postove videli bi da je čovek napisao da je prešao u privatnike i da više nije u Agrocesli.
 
Nazad
Vrh