Laverda

Hvala drug. Znaci ovo je model 132 i tamo sam nasao da ima motor perkins sto mislim da ima takodje odredjenih prednosti.Ja mislio da je ovo 112.
 
ja sam uvezao pre 2 godine laverdu m152 a ova na slici je m132. moja ima usta 135cm, 5 slamotresa, motor fiat 145 ks..... e moj prijatelju kad taj krene po njivi.... bezite dalje, da vas ne pojede! inace moja trosi oko 7l na kj....
 
Evo laverda 3350 AL sto znaci automatska nivelacija. Nije mi skupa ova koliko su skupe na zapadu.Heder za zito je 4.80 a za kukuruz i nema.Mnogo je veliki raspon tockova ali bi se lako mogla suziti i fiksirati stim sto bi verovatno suzio i heder na mozda 380 cm. Kombajn je u dobrom stanju sto mu je dobra strana a pokraj nje je BRAUD sa GERINGHOF cetiri reda adapter ali na 80 cm.i on je u exstra stanju.JA sam u dilemi pa pitam za misljenje dali je bolje kupiti obadva i nema nikakvog prestimavanja u sezoni znaci jedan u zito a drugi u kukuruz ili je bolje kupiti za te iste novce deutz fahr.a 1302 komplet ili pak 2680 deutz fahr bez kukuruzne opreme:haha:
ziq43l.jpg
sy0apw.jpg
fejj9u.jpg
2ajz98g.jpg

Post je spojen: [time]1301502595[/time]
_________________________________________________
Laverda ima hidro pogon i izgleda da je kabina od nekog dajca jer nisam video ovakve kabine na Laverdi
 
Juce je jedna nova rv 225 u susedno selo doterana.Lepo izgleda,samo nesto sporo spram danasnjih masina.
 
Meni je zapao za oko 225 rev.Lep kombaj sa dobrim perfomansama.Želeo biš da čujem loše strane tog kombajna ili te oznake ako je ima.
 
mislite da vredi to? molio bih georgija da napise nesto vise o tim kombajnima ako zna,i o rezervnim delovima za njih.
 
Kod nas u selu ima jedan M152,jako dobar kombajn!Koja je prava cena ovog kombajna,jer mislim da nije 1320. Iili mozda 13200,ali i to mislim da je malo para.
 
85.godiste je 4.2 kosa iveko motor e sad mozda je bolje to uzeti nego zmaj 142,nisam nikad ni video takav kombajn.
 
Nazad
Vrh