Kupus -- opšta tema

To su pilicari koji pokusaju jednu godinu pa odustanu,tipa pola jutra ,jutro

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
To su pilicari koji pokusaju jednu godinu pa odustanu,tipa pola jutra ,jutro

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока

Neeemoj tako drugar,reko sam već više puta da nemožemo svi da radimo sa 100-200 jutara zemlje,zato netreba gledati tako na male proizvodjče,nama pola jutra znači ko tebi 10-15.:ppozdrav:
 
Nemoj da mislis da bi se ja bunio samo sam malo i sa druge strane posmatrao.Al bi to bilo lepo vagon kupusa 5000 evrica....:cool:
Nagodinu pojacavam za 1 red....
 
A sta bi ti da 100 kg kupusa kosta 50 evrona.Pa ko ce ga kiseliti......
Ipak je to roba za potrosace sa plicim dzepom.Na kilicu 50 je ok ali na vrecu je mnogo burazeru....
U Hercegovini ti je ove godine 1km/1kg, pa bujrum...
Redovne musterije se ne bune...
I ja cu sledece godine pojaciti 1 red od 1500 metara...
P.s. kako se pokazao Quisor i Agressor u odnosu na Bravo??

@putin
Bravo u rijetkom sklopu moze ici i do 8kg, a preferiraju ga za rendanje kupci...
 
Kupus veceras Ns kvantas 35 dinara,ponuda nista narocito,cena kupusa oko nove godine ide gore,dodatno

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Marketi,nakupci,kvantas radi cele godine.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Cena kupusa je do prosle nedelje isla uzlaznom putanjom...ali od ovog vikenda u blagom padu...Na pijacama u BG-u najtrazeni je Futoski i Srpski melez a posle i ostali hibridi Bravo,Potomak itd...Moje misljenje da nema sanse pogoditi cenu jer nedostatak robe se brzo nadoknadi uvozom tako da je sve na dalje lutrija...
 
Ja sam lane imao jedan dio kupusa bravo,i na kraju je sve bilo samo b od brava.
Bio je zelen jako dugo 20 dana mu je vegetacija bila duza i tada nije bio kao sto bravo bude.
Klijavost mu je bila samo 30% sjeme sitno ko mak srecom sam imao jos dva hibrida pa sam opet nekako izvukao situaciju.
Sjeme je doradila Bjeljina tako je pisalo na vrecici.
Ove god. je sve u redu bilo od pocetka do kraja.
 
Iz ovakvih kesica, klijavost 99%, glavice ok...
kupus-bravo-f1-clause.jpg

A iz ovakvih kesica su rezultati takvi, da razmisljam da Bravo vise ne sadim...
show_image.php
 
Nazad
Vrh