kupovina prsluka

da li znate da se organizuje kolektivna kupovina prsluka sa jedinstvenim nickom?


  • Ukupno glasača
    15
@Mladja KG jako sam zadovoljan,jako velik posao oko ovih uplata uporedjuj,pa kasne sad mi na racunu manjka 10 000-ak hiljada jer nisu sve uplate legle,pa proveravaj 100 puta,ali sve ce to doci na svoje mesto. Bice i jeben* upakovati jer se za majice slagalo samo po velicini,a sad ima i ime,jako veelik posao a vidis da se isplatio tek kad se okupimo na sajmu,Letenci ili neka druga nova radna pobeda. :ppozdrav:

Sine bJez mi iz teme dok nije metla proradila i mani se teranja pravde.
 
@NA
što se tice isporuka mozes recimo meni da pošaljes sve one koje idu za Petrovac da si olakšaš posao, pa ja cu ih odmah odneti vlasnicima

@kish
Citat
Koliko ti mene poznajes pa da pricas tako o meni?
Ne poznajem ja nikog.
Ja sam covek koji na ovom forumu ljudima uglavnom sve kaze u lice,retko kome precutim ili izvrdavam nesto.Znam da me zbog toga ne volu,al'sta cu im ja,kad ih istina boli.
:D
 
Ostavi do ponoci.
Ko je danas uplatio nema krize,ko sutra uplati nek ne racuna na prsluk.
Izvinjavam se clanovima kojima nisam odgovorio na poruke zbog nedostatka vremena,odgovarao sam samo onima koji nisu imali kompletne podatke.
 
Farmer Bob-a ne bi ni spomenuo,jer znam da je usrano vreme,a spomeno sam ga samo zato jer je ovde po forumu po obicaju prdeo,a kad je trebala akcija,njega nema na forumu.
 
mladja kg je napisao(la):
Eh ja sam verovao da će danas biti najviše uplata,šta je bre dve crvene nemaju nikakvu vrednost
Nisu 2 crvene nista za potrositi , al su velike za steci .
@kr
Ni iz mog kraja nema nikog , a iz Petrovacke opstine ( na mlavi) nemojte ni ocekivati ti se samo kut.. i mudruju , i iznose neistine jedino se izvinjavam clanu @KINEZ on je malo al MALO korektniji
Post je spojen: [time]1298654948[/time]
_________________________________________________
NA napisi meni i clanu @nenadpo posle imena JEDINI IZ BRANICEVSKOG REGIONA , a region nije mali
 
Nenad po je napisao(la):
Rale 83,nisi lepo pregledao spisak,nisi jedini iz Branicevskog okruga.
Ti nisi procitao ceo moj post , vidis da sam i tebe spomenuo , iako si vrlo vrlo mlad , cenim to sto si izdvojio ::novac:: iz svog djeparca da se pridruzis ostalim clanovima :D :D i nije poenta da mi siromasni uplatimo nego one gazdetin
 
Imam jedan predlog: prva dva člana što su uplatili za prsluk da dobiju kačket gratis. :haha: :haha:
(ako prođe predlog dobro je, ako ne, nikom ništa) :haha:
 
Nazad
Vrh