kupovina prsluka

da li znate da se organizuje kolektivna kupovina prsluka sa jedinstvenim nickom?


  • Ukupno glasača
    15
miroslav k je napisao(la):
mozda je i glasanje malo dopomoglo tome ili se blizi zadnji rok za uplatu pa zbog toga, inace dobar odziv svaka cast ima nas
Glasanje i prozivanje sigurno , al i dalje nema onihna koje ja pucam , ti se brate ne javljaju ni za zivu glavu
 
Cekaju zadnji dan, takav smo narod ali ima nas jel ima neko kacket viska da posalje javite na pp da se dogovorimo,pozzzzz
 
Samo su se malo zajebali ako misle da cu produziti rok,zadnji dan je PETAK,lepo pise do 25-og on se ne racuna,a da odgodim za od nedelje e tek o tome ne razmisljam.Ako oni nisu mogli za mesec dana da skupe pare i ispostuju mene pa nisam ni ja budala da cekam ko ce se smilovati.
 
Da si lepo navato neku koleginicu u stan i obuko joj prsluk/samo/, imena članova koji su uplatili ne bi stala na jednu stranicu..
 
Jutros mi iskljucili fiksni , sreca pa sam uplatio na vreme , sad moram da im dam 2 prsluka za telefon , izgleda da mi neko nije uplatio januarski racun :udri: :udri: :udri:
 
Rale 83 je napisao(la):
miroslav k je napisao(la):
mozda je i glasanje malo dopomoglo tome ili se blizi zadnji rok za uplatu pa zbog toga, inace dobar odziv svaka cast ima nas
Glasanje i prozivanje sigurno , al i dalje nema onihna koje ja pucam , ti se brate ne javljaju ni za zivu glavu

javice se u ponedeljak,jaoj nismo znali da je petak zadnji dan :haha:
 
Verovatno nisu videli da postoji akcija kupovine prsluka.Tako je jedan kada su bili majica i kačket posle roka uplatio jer nije čovek video da piše na početnoj strani kupovina majica i kačketa. ::namigivanje::
 
upravo uplaceno!
t86vlk.jpg

Post je spojen: [time]1298545206[/time]
_________________________________________________
Nadam se da nije problem,jer nisam stavio nick na uplatnicu ali poslao sam p.p North ARMY?
 
ja sam uplatio pre 2 sata,i nisam ni znao da ima prsluka nego mi je clan miroslav k rekao i hvala mu.... :ppozdrav:
 
Izvinjavam se svim clanovima kojima sam na poruke odgovorio kao da ih skidam sa one stvari ili nisam ni odgovorio,ali sam prezatrpan jutros sam u 7 otisao na fax,dosao sad.U inboxu 15 poruka primljenih + mobilni + fax... a i gladan sam. :D :D
 
North army jesi zadovoljan sa brojem uplata,jel ima 50 ljudi nikako da izbrojim čatujem preko mobilnog,jel moze savet ima neke cake da se slike kace iz mobilnog
 
ja se izvinjavam sto sam malo kasno uplatio ustvari danas sam uplatio samo jos nisam dobio povratnu informaciu o uplati
 
Nazad
Vrh