Kupina ,sezona 2017 ,cena i plasman

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Код мене на 2,1 км. шпалира,2 година. Од прошле године није се примило 30%садница.сад сам пресадио и опет једно 10% није се примило.сам сам крив нисам залио. Ово што је остало добро гура тамо где није било пуно траве. Иначе прошле године ме трава уби копо сам и култивиро и оно опет оде у џунлу. Ево сад сам све подиго везо на жизе ,искултивиро и сад окопавам око њих. После ћу да прскам први пут и да поставим кап по кап. Још нисам ништа прихрањиво.

- - - - - - - - - -

Ima.
Vama kojima je ostala citava ima da placaju minimum 200 dinara.

Ако буде 80, то је максимум.
 
Ovde se stidljivo pominje 150 dinara,ali ne kazu za koju kolicinu kupine.

Kao i unazad 20 godina,cenu cemo saznati tek kada berba bude bila u toku.
To je iz iskustva,a ako neko ima drugacije informacije,bilo bi lepo da ih podeli sa nama.
A i ti brate, od cele dve teme za kupinu si nasao da pitas bas u pogresnoj:haha:

Mada ne sumnjam da ce sada da uleti tajfun, sa nekim svojim informacijama:haha:
 
Neću više,vidim da si ti veoma informisan o svemu pa i ceni. Još dva meseca do berbe a već se zna cena,čudno zar ne
 
Ha ha jesam "malo" promasio temu ali oprosticete mi? Ja sam prosle godine u Februaru imao informaciju 50din sa tendencijom opadanja, tako je i bilo. Dok ove godine niko nista ne kaze, samo u fazonu "ici ce kupina".
 
To je to.
Prosle godine nas ubili sa 20 i 30 dinara,a sada bi sa 50 bili zadovoljni,a 80 deluje kao naucna fantastika.
Naravno da nas niko nista ne pita o ceni,ali i psihologija je jedan od faktora odredjivanja.
 
Ево сад сам звао Тамишку из Панчева, каже ове године немају у плану да откупљују купину.
 
Da vidiš i meni,navikao sam da čitam svašta od pojedinih,pa mi dosadno

- - - - - - - - - -

Baš čudno...
 
Ja pisem sto sam cuo, a i sam ne verujem, preksinoc se u Levackom kraju pomenula cena od 1 evro od nekih otkupljivaca, a pre petnaestak dana se pominjala pocetna 80 dinara.
 
Ima ljudi koji žele da upropaste forum i lepo im ide,šta god da napišeš bombarduju te.
Sa novosadske berze očekuju cenu od 130 din plus minus male korekcije. Poz
 
Evo dobi i ja jednu informaciju od jednog hladnjicara. Njegove reci : "Pocetna cena za kupinu boce 100 dinara" .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh