Kukuruzni adapter za kombajn

Dok se svi ugrade ispadne da je jeftinije kupiti ovde kod nas.
 
Ma nema ko da se ugradi sem mene , nego je preskup. Nov je 68 000chf a za ovaj trazi 18 000chf. kaze da je malo radio. Evo imam ovaj je 2500chf na licu mesta

154ip8x.jpg
 
dragan82
cemu toliko dugacak kardan, na kojem je to kombajnu bio? kakav tarup ima? Dosta je ocuvan na izgled, samo da su plasticni kljunovi ovi od metala su dobri za gurati prikolicu :osmeh: ...
 
Gledao sam adaptere svuda ovi koji su malo bolji su preskupi nebitno dali ima rotosecku ili grickalice bolje dodati jos para pa kupiti nov kapelo od 4 reda a ovi jeftiniji od 3000-5000 eura su stvarno mnogo radili da ga dovedes kako treba i da ga za svoj kombajn preradis treba opet ulaganje.
 
Drug je kupio za gornju sumu para koju si ti Stevo pomenuo Fantini adapter sa rotoseckom 4 reda sa kojim je evo 2 sezone odradio bez greske. Ima adaptera dobrih i da nisu skupi samo treba traziti...
 
Mozda i jeste . To mi je i nas kolega Abro reko. Garazista kaze da je za kombajn. Pitacu ga jos jednom , da bi bio 100%siguran.
 
E moze mi netko pomoć. Imam john deerov kukuruzni 533 adapter. Još smo zeleni po pitanju toga jer ga imamo od ove godine. Uvlačni lanci su se dosta izdužili teško ih je više našpanat kak treba ak se uopće mogu našpanat , naručili smo nove šarave od španera i opruge. Jel se mogu nekak skratit lanci a da nebi oni batovi sto uvlace klipove zapinjali jedan o drugi ili moram uzet novi lanac. Navodno je cjena 600kuna tojest oko 6000t.dinara po lancu. Puta 10 ispada 60000 dinara što je puno previše..


 
Poslednja izmena:
da al to ak idem skidat moram dvije karike a to je bar jedno 8 centimetara... a taj razmak nije slucajno tak postavit mislim da mora stat klip tu a ak bude 8 cm ne stane klip...
 
onaj zuti Nev Holand adapter ciju sam ja sliku zakacio je ste za silazu . pitao sam pre neki dan.
 
E molim vas jel može netko staviti sliku zmajevog adaptera bez poklopaca.. onih limova sto idu na vrh... znaci postolja s uvlacnim lancevima i lezista za lanceve
 
Nazad
Vrh