Kukuruzni adapter za kombajn

Potrebni su mi nozevi koji idu na valjke za Olimac Drago Adapter, gde se mogu nabaviti? Moze neki kontakt telefon
 
Može li kukuruzni adapter da radi suncokret bez ikakvih izmjena? Mislim na noževe na uvlačnim lancima i kontra nož.
Nisam radio suncokret a komšija ima 5 Ha. Ako mora neka prepravka onda odustajem a nebi čovjeku ni da prospem.
 
Sta moze da bude a u pitanju je capello quasar.Ispred uvlacnih lanaca na grlu mi nakuplja komusinu.Okidacke ploce i smanjujem i povecavam zazor i nista sve isto.
 
Поскидај ове кљунове са старог ланца па навари на овај нови. Код мене су тако наварени, предходни власник то одрадио каже боље му је подизао полегле кукурузе.
 
Stari su pravi kljunovi! Slao sam slike poredjenja prodavcu i on kaze nista ne brini svi su zadovoljni nema reklamacija. Tako da dolazim do zakljucka da ovim brzim adapterima i ovim brzim voznjama od 7-8-9kmh nije toliko ni bitno, mozda bi i bez kljunova islo unutra 😂
@milan11
U jednom prohodu 3 se otkinu, a posle ovakvog upada u otkidacke ne bi niko rizikovao vise.
 
Ja sam jedva izvukao jedan tako usao jednim krajem tu, a drugim pod puz… napatio sam se dok nisam odglavio… to covek da baca namerno nikada nebi tako upalo.
 
Nazad
Vrh