Kukuruz 2018

Nikola tu jos nekoliko ovakvih kisa naravno bez leda i ladno 8000kg po jutru ako si nadjubrio onako domacinski:ppozdrav:
 
Uspeo da okinem jednu pred kraj...
P9241...
67669f2ac63f7bdda1dfc729d7180c28.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
U ovom delu atara jeste. Na gornjoj zemlji otišla vlaga za jedan dan, šareni i kukuruzi i soja... Malo malo pa pola reda fali...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Марићу то колико видим је врбовац .верујем да ту прошле године ниси имао ни за аренду то је песак ако падне родиће а ако не
 
Марићу то колико видим је врбовац .верујем да ту прошле године ниси имао ни за аренду то је песак ако падне родиће а ако не
Grešiš, mlaka kod dunavca... A ne mogu da te prokljuvim koji si, odaj se na privatnoj poruci...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Obilazio danas jednu parcelu , kukuruz (dkc6089) 4-5 pera, pa sam primijetio čest slučaj donji 1. ili 2. list nekako posivio-pocrnio , najsličnije kao kad mraz oprlji , a naravno da nije bilo nikakvog mraza . Inače nije još ničim prskan , Soja bila prošle godine. Šta bi moglo da bude ?
 
Ti mislis nema zive duse u ataru a ono uvek neko viri iz kakvog zbuna i prati situaciju
Ma neka prate, a i lako je prepoznati nekog kad kači slike i vidiš o kome se radi, a ne ko ovi moji sugradjani ko da su ukrali te mašine... I onda me još prezimenom oslovljava a ja ovde nigde nisam spomenuo prezime... E Bogte, Možda mi i na svečare dolazi a ja ne znam...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ma neka prate, a i lako je prepoznati nekog kad kači slike i vidiš o kome se radi, a ne ko ovi moji sugradjani ko da su ukrali te mašine... I onda me još prezimenom oslovljava a ja ovde nigde nisam spomenuo prezime... E Bogte, Možda mi i na svečare dolazi a ja ne znam...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Ti razni clanovi su jos i ok,ali oni sto citaju kao gosti,pa samo prate svaki potez i komentarisu posle...
inace ima svasta po ataru...ni pola atara nije posejano...kukuruza pogotovo...ko je posejao,to je retko vecinom,nejednako...ima i pipe...
OFBpR.jpg

ima i nedostataka podosta
OFI9h.jpg

i poteskoca sa nicanjem
OFzHm.jpg

a ako se gleda sa puta deluje jos i podnosljivo
OFkRv.jpg
 
Nazad
Vrh