Kukuruz 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jednu njivu sam prosle godine radio popola sa vlasnikom...i gledam danas..dio koji sam ja radio je kukuruz u 6 peru,odlicnog sklopa i dosta sirokolisnog korova,,,a dio koji je on radio je porijedak sklop i sami kostan....sve sam zajedno odradio,oro zimsko,sijo isto sjeme...koji mu je ku..c......cak je u trecem,poneki u 4 peru

Najvise me interesuje razlika u sklopu
 
I kod mene se primeti mala razlika, ali samo na strništu i samo u boji kukuruza, a po veličini kukuruza nema nikakve razlike.
 
Lepo je za oči
cd1e97805bc6d8a61dba78c951ed18e5.jpg

ZP 606
 
Prvi put sejem ovaj hibrid, i prvi put sam koristio super start na kraju ćemo videti, zbog velikog stabla se ne sekiram barem će biti nešto u kazan!
 
Bio u prolazu da vidim jecam, pa slikao. Koliko je blata ugazio sam 2m u njivu da slikam i dalje nisam smeo. Sad mu samo sunce fali hibrid KWS Kerbanis sejan 12.4
mEKCCkR_-_Imgur.jpg

TIyRHBf_-_Imgur.jpg
 
Poslednja izmena:
jedna sto prodaje otrove mi rece da probam jednu njivu sl god ovako,
da spremim rano pa pred sejanje samo total i sejanje ,da ne prskam na crno nego ka dnikne kukuruz posle da prskam .jel radi to neko?

a i kad dstrnjiku prskam pola doza jednom pa posle ako ne uspe opet ????
 
jedna sto prodaje otrove mi rece da probam jednu njivu sl god ovako,
da spremim rano pa pred sejanje samo total i sejanje ,da ne prskam na crno nego ka dnikne kukuruz posle da prskam .jel radi to neko?

a i kad dstrnjiku prskam pola doza jednom pa posle ako ne uspe opet ????
kupi adengo i u drugom listu sve si resio
 
Skino sam po hektra trave i danas to uzoro...bice to kasna sjetva kukuruza pa kako mu bude...malo je vlazno pa ce bit teza priprema al nema sta cekat pogotovo sto je sjeme grupa 500
 
Pocupali smo bagrenjar u kom smo za letnje zege pojili i pripinjali krave.250 godina su tu odmarale i sirile balege.Posejan je dkc.Prskan je na crno a zatim adengo i banvel po preporuci @dragan 18 :ppozdrav:
Ocekujem rekordan prinos :osmeh:
povrsina je oko 8o ari
 
GoranG, ko ti bude krunio na jesen ima lepo da naoštri rotosečku na adapteru sa ovim žilama od bagrema.....:ppozdrav:
 
Ljudi hitno mi je potrebna informacija. Ne znam ko je koristio epin ekstra ali da li ide doziranje za kukuruz 150 ml ha ili 50 ml ha? U kojoj dozi ste ga vi koristili u kukuruzu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh