Kukuruz 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok meni su sve manje interesantni , jer će mi trebati kukuruza i za klip.
 
Al sujeta radi svoje:haha: Što ga ne napraviš i ove godine,eto čisto da vidiš da si još u pravu:ppozdrav:
poz u pravu je ja pravio ogled prosle god gde je bio prisutan pionir ,as hibridi,zp,i ns mogu ti reci kako god sam patriot ove god samo kws, i pioner a jos jedno pitanje pokazi mi samo jednog nemoras vise samo jednog domaceg hibrida koju mozes 28 septembra da vrsis sa 15.3% vlagom i sa prinosom od 8370kg/kj
 
Odlično,ubaci 1535 u kombinaciju,oduvaće sve postojeće :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

poz u pravu je ja pravio ogled prosle god gde je bio prisutan pionir ,as hibridi,zp,i ns mogu ti reci kako god sam patriot ove god samo kws, i pioner a jos jedno pitanje pokazi mi samo jednog nemoras vise samo jednog domaceg hibrida koju mozes 28 septembra da vrsis sa 15.3% vlagom i sa prinosom od 8370kg/kj

Gde ćeš za moj rođendan u takvu rabotu :ppozdrav:
 
Ni jedan pionir ne može tog datuma imati tako malu vlagu ako pričamo o prošloj godini ,to je samo neki DKC a prinos o tome neću da diskutujem...
 
Pa opet će se pisati o prinosima min 5-6t/kj jer će sujeta odraditi svoje
 
Zavisi to prijatelju od mnogo toga a po najmanje od onoga što si naveo:haha:
 
Naravno nisam ni mislio na tako veliki vremenski raspon kad sam to napisao,odnosilo se na setvu u optimalnom roku,a to je period od 20-25 dana.Inače ko radu u zrnu, zna se setva je u prvoj dekadi aprila.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh